crosssearch

Komplex zděných vilek s nádherným výhledem na Tyrhenské moře, obklopený středomořskou vegetací v jednom z nejkrásnější míst Národního parku Cilento.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Písečná, pláže je vzdálena cca 600 m, plážový servis. Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Polička, Svitavy, Brno, Plzeň, Kateřina.

Poloha

Přízemní zděné vilky s výhledem na moře uprostřed středomořské vegetace na jednom z nejkrásnějších míst Národního parku Cilento, 2 km od centra Marina di Camerota a pár minut chůze od pláže (ze svahu po schodech).

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): klimatizaci 5 EUR/apartmán/den, povlečení 10 EUR/osoba/týden. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 20 EUR/apartmán, klubová karta (od 26. 6. do 28. 8.) 35 EUR/osobu/ týden, děti do 4 let mají klubovou kartu zdarma - zahrnuje animace a miniklub, povlečení, plážový servis, závěrečný úklid. Vratná kauce 50 EUR.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC), možnost klimatizace za poplatek. Typ Mono 2/4 kuchyňský kout a sezení umístěné na obytné verandě, pokoj s manželskou postelí, s 2 lůžky nebo palandou. Typ Bilo 5 kuchyňský kout a sezení umístěné na obytné verandě, pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj se 2 lůžky nebo pokoj s 1 lůžkem a palandou. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Recepce, venkovní bazén (od 21. 5. do 25. 9.), restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětský park, miniklub, animace, parkoviště (jedno parkovací místo v ceně/apartmán).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000