crosssearch

Villaggio Esca se rozprostírá v nádherné tropické zahradě blízko pláže a nedaleko přístavu s promenádou a kouzelnými uličkami, kde najdete mnoho obchůdků a restaurací.

Konečná cena za osobu od: 7 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Písečná pláž, místy oblázky s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 100 m. Plážový servis: jeden slunečník a dvě plážová křesla na bungalov (od 26. 5. do 12. 9. zdarma).

Poloha komplexu

Turistický komplex je umístěný v centru oblíbeného letoviska Marina di Camerota 100 m od pláže. Rozmanité pobřeží s bohatým podmořským životem dělá z této oblasti ráj pro potápěče.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): ložní prádlo 15 EUR/bungalov/týden. Psi malého vzrůstu povoleni. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: spotřeby (plyn, voda, elektřina) 20 EUR/bungalov 4 osoby, 30 EUR/bungalov 6-8 osob.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Všechny bungalovy mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV/SAT. Bungalov 4 osoby - malá terasa s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a palandou. Bungalov 6 osob - malá terasa s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s manželským lůžkem a palandou. Bungalov 8 osob - malá terasa s kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželským lůžkem a palandou. Příplatky viz ceník.

Vybavení komplexu

Komplex tvoří nově postavené zděné bungalovy, recepce, restaurace, pizzerie, bar. Animace v červenci a srpnu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000