crosssearch

Oblíbené prázdninové středisko VILLA MARINA se nachází v městečku MARINA DI CAMEROTA, střeisko je obklopeno středomořskou vegetací a má přímý vstup na pláž. Svou polohou a sportovním vybavením je vhodným místem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro sportovně založené skupiny....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené prázdninové středisko VILLA MARINA se nachází v městečku MARINA DI CAMEROTA, střeisko je obklopeno středomořskou vegetací a má přímý vstup na pláž. Svou polohou a sportovním vybavením je vhodným místem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro sportovně založené skupiny. K procházkám lákají kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče.

VYBAVENOST A SLUŽBY recepce, bar, restaurace, market, tenisové hřiště, bazén se slunečníky a lehátky, vlastní pláž bez plážového servisu, nebo vzdálenější veřejná pláž (plážový servis na vyžádání za poplatek), prostor na cvičení, dětský koutek, animační program v červenci.

UBYTOVÁNÍ rozlehlé středisko se skládá z několika částí. Větší plochu zaujímají zděné bungalovy, vyhrazený prostor pro sport a zábavu, část střediska je určena pro kempování. Bungalovy jsou složené z jedné nebo dvou ložnicí, mají vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout, který je na zastřešené venkovní terase.


Typy bungalovů: mono pro 3- 4 osoby: ložnice s manželským lůžkem a se samostatným lůžkem, koupelna / WC, zastřešená terasa s kuchyňským koutem, mono pro 4 osoby má patrovou postel. bilo pro 3 - 6 osob: ložnice s manželským lůžkem a patrovou postelí, ložnice s patrovou postelí, karavan pro 4 osoby: zastřešený, koupelna / WC, kuchyňský kout.


PLÁŽ 100 m, malá vlastní písčitá ohraničená útesy, vzdálenější pláž 200 m bez útesů, plážový servis za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000