crosssearch

Středisko TERAZZE dominuje městu AGROPLI a nachází se na kouzelném pahorku nad mořem. Z místa je nádherný výhled na moře a městečko. Areál je zasazen do zeleně středomořské vegetace, která dodává tomuto oblíbenému místu, svůj typický středomořský ráz. Celkem je k dispozici 54...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko TERAZZE dominuje městu AGROPLI a nachází se na kouzelném pahorku nad mořem. Z místa je nádherný výhled na moře a městečko. Areál je zasazen do zeleně středomořské vegetace, která dodává tomuto oblíbenému místu, svůj typický středomořský ráz. Celkem je k dispozici 54 apartmánů, které mají přímý výhled na moře. Centrum Agropoli je 3 km, palmová promenáda 2 km, pláž 1,5 km.

Vybavenost a služby

recepce, jídelní sál s panoramatickým výhledem, konferenční sál, bar, pizzerie, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu 24.6.-10.9.), nedaleké tenisové kurty, malé fotbalové a volejbalové hřiště, odvoz na pláž v termínu od 25.6.do 27.8., v červenci a v srpnu možnost užívání soukromé pláže s plážovým servisem (za příplatek), parkoviště.

Výlety

lodní výlet, archeologický park Pompeje spojený s výstupem na Vesuv, ostrov Capri, archeologický areál v Paestum, prohlídka buvolí farmy, český delegát.

Ubytování

v apartmánech, které jsou moderně a prakticky zařízeny. Každý apartmán má kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení se sprchou, balkon, nebo terasu, apartmány jsou vybaveny TV a telefonem.

TYPY APARTMÁNŮ

MONO pro 2 - 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželské lůžko, 1 samostatné lůžko, koupelna / WC, terasa, nebo balkon, možnost přistýlky pro 4. osobu za příplatek.

BILO pro 4 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa, nebo balkon, možnost přistýlky pro 5. osobu za příplatek.

Pláž

1,5 – 2,5 km, písčitá místy s oblázky, pozvolný vstup do moře, plážový servis za poplatek, odvoz na pláž v termínu od 25.6.do 27.8.

 


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000