crosssearch

POPIS: Villaggio Syrenuse nabízí širokou škálu možností, jak strávit prázniny, ať už s rodinou nebo s přáteli. UBYTOVÁNÍ: dřevěné nebo zděné chalety: Chalet pro 2 osoby: je to typ MONO. Skládá se z ložnice, kuchyňského koutu, koupelny se sprchou a verandy s židlemi. Chalet...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Villaggio Syrenuse nabízí širokou škálu možností, jak strávit prázniny, ať už s rodinou nebo s přáteli.

UBYTOVÁNÍ: dřevěné nebo zděné chalety:
Chalet pro 2 osoby: je to typ MONO. Skládá se z ložnice, kuchyňského koutu, koupelny se sprchou a verandy s židlemi.

Chalet pro 3 osoby: je to typ BILO. Skládá se z dvou ložnic s možností přistýlky, kuchyňského koutu, koupelny se sprchou a verandy.

Chalet pro 4 osoby: je to typ TRILO. Skládá se z dvou ložnic, pokojíku se dvěma samostatnými lůžky, kuchyňského koutu, koupelny se sprchou a verandy.

Chalet pro 6 osob: je to typ TRILO. Skládá se z dvou ložnic, pokojíku se dvěma samostatnými lůžky a s palandou. Dále je zde kuchyňský koutek, koupelna se sprchou a veranda.

Apartmán pro 4 osoby: je to typ TRILO. Skládá se ze dvou ložnic, pokojíku se dvěma samostatnými lůžky, koupelny se sprchou a verandy.

Vilka pro 4 osoby: je to také typ TRILO. Skládá se ze dvou ložnic a pokojíku se dvěma samostatnými lůžky. Dále je tu kuchyňský koutek, koupelna se sprchou a veranda.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000