crosssearch

Hotelový komplex s apartmánovým komplexem v oblasti Ascea Marina nabízí příjemné ubytování s překrásným výhledem na středověkou věž Veli, která je dominantou okolí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Hotelový komplex s apartmánovým komplexem v oblasti Ascea Marina nabízí příjemné ubytování s překrásným výhledem na středověkou věž Veli, která je dominantou okolí.

Pláž

Vzdálena cca 250 m. Plážový servis - slunečník, lehátko a plážové křesílko a mikrobus (zdarma). Autobusová doprava-nástupní místa: Plzeň, Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Beroun, Rozvadov.

Poloha

Komplex se nachází cca 250 m od písečné pláže, v Národním Parku Cilento a Vallo di Diano, který patří do památek UNESCO.

Příplatek

Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 20 EUR/apartmán.

Stravování

Apartmány bez stravy.

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma), a vybaveny TV. MONO 2 má obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí. BILO 3 a BILO 4 mají obývací místnost s kuchyňským koutem a jedním až dvěma lůžky a ložnici s manželskou postelí. BILO 5 má obývací místnost s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, ložnici s manželskou postelí a jedním lůžkem. TRILO 6 má obývací místnost se dvěma lůžky a dvě ložnice se dvěma lůžky. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Komplex hotelu a rezidence nabízí 2 bazény, 2 bary, 2 restaurace, trezor v recepci, stolní tenis, animace. Plážový servis a parkoviště (zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000