crosssearch

Hezký stylový hotel postavený v roce 1900 se nachází v uzavřeném parku městečka Paestum, 2 km od archeologické zóny. Hotel, ve kterém se majitelé snažili zachovat originální styl včetně ručně vyrobené cihlové podlahy, se nachází v uzavřeném parku městečka Paestum, 2 km od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hezký stylový hotel postavený v roce 1900 se nachází v uzavřeném parku městečka Paestum, 2 km od archeologické zóny.

Poloha

Hotel, ve kterém se majitelé snažili zachovat originální styl včetně ručně vyrobené cihlové podlahy, se nachází v uzavřeném parku městečka Paestum, 2 km od archeologické zóny a 500 m od písečné pláže.

Vybavení

Recepce, restaurace s terasou, bar, parkoviště, park s dětskými prolézačkami.

Ubytování

Apartmán Bilo 2/4 obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí, TV a verandou. Typ 1 Trilo 4/6 obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací postelí, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, TV a veranda. Typ 2 Trilo 4/6 obývací místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s manželskou postelí a palandou, TV a veranda. Příplatky viz ceník.

Stravování

Apartmány bez stravy, možnost dokoupení snídaní, polopenze, plné penze na místě.

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m

Informace pro klienty

Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 30 EUR/ apartmán, vratná kauce 50 EUR.

Autobusová doprava-nástupní místa: Beroun, Brno, Jihlava, Plzeň, Praha, Rozvadov.

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): přistýlka 40 EUR/osoba/BILO/TRILO, možnost připlatit snídaně 35 EUR/osoba den, možnost připlatit polopenzi 105 EUR/osoba/týden, možnost připlatit plnou penzi 175 EUR/osoba/týden.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000