crosssearch

RESIDENCE LE TERRAZZE

Itálie, Jižní Itálie - Kampánie

Obrázek není k dispozici

Na kraji Národního parku del Cilento se rozkládá apartmánový komplex Le Terrazze, který skvěle využívá svého umístění mezi mořem a přírodou. Celkem 60 krásných apartmánů je vybudováno na svahu uprostřed zeleně a květů. Z jejich teras uvidíte nádherné panoráma celé zátoky a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na kraji Národního parku del Cilento se rozkládá apartmánový komplex Le Terrazze, který skvěle využívá svého umístění mezi mořem a přírodou. Celkem 60 krásných apartmánů je vybudováno na svahu uprostřed zeleně a květů. Z jejich teras uvidíte nádherné panoráma celé zátoky a turistického městečka Agropoli. Středisko pro své hosty zajišťuje odvoz na písčitou pláž, která je vzdušnou čarou vzdálena pouhých 500 m, po silnici, odkud je rozhled až na ostrov Capri, přibližně 2,5 km. Le Terrazze doporučujeme všem turistům, kteří vyhledávají pobyt v klidném prostředí, a přesto v blízkosti moře a turistického ruchu typického jihoitalského městečka.

Vybavení:

Bazén se slunečníky a lehátky, recepce, TV sál, bar, tenisový kurt, minifotbalové hřiště, stolní tenis, parkoviště a odvoz na pláž a zpět. V letní sezoně je v provozu restaurace a zajištěn je také zábavní a sportovní program pro dospělé a pro děti. KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty CK Palma travel zdarma. Od 29/5 do 11/9 umožňuje použití bazénu se slunečníky a lehátky, sportovního zařízení, v termínu od 19/6 do 4/9 odvoz na pláž a zpět a od 26/6 do 28/8 účast při zábavním programu.

Ubytování:

APARTMÁNY se nacházejí v řadových domcích, obklopených zelení, s výhledem na moře a na městečko. Každý má vlastní vchod a prostornou terasu se stolkem a židlemi, obklopenou pestrobarevnými květy, kuchyňský kout, televizi a koupelnu se sprchou. V některých apartmánech je k dispozici klimatizace nebo topení za příplatek 30/týden. Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Vstupní obývací pokoj se 3 lůžky. Možnost 4. lůžka (za příplatek). Apartmán pro 3-5 osob (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a vstupní obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Možnost 5. lůžka (za příplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000