crosssearch

STŘEDISKO: Leží obklopené borovicemi a tropickými rostlinami na pobřeží Paestum. Asi 4 km odtud se nachází archeologická zóna a jen 3 km odtud je železniční trať ( na vyžádání je možný transfer zdarma). Středisko je vedeno formou " club formula" a najdete tu rovněž...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

STŘEDISKO: Leží obklopené borovicemi a tropickými rostlinami na pobřeží Paestum. Asi 4 km odtud se nachází archeologická zóna a jen 3 km odtud je železniční trať ( na vyžádání je možný transfer zdarma). Středisko je vedeno formou " club formula" a najdete tu rovněž bezbariérový přístup pro osoby se zdravotním postižením.

PLÁŽ: leží asi 400 m od střediska. Snadno se sem dostanete autobusem nebo pěšky přes piniový háj. Je zde soukromá písečná pláž s barem a plážovým servisem.

POKOJE: Všechny pokoje jsou umístěny v přízemních domcích, které mají malou zahrádku nebo anglický trávník. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přidání jednoho či dvou lůžek navíc. Všechny mají svůj vlastní vchod a malou verandu. Je zde také klimatizace, TV, minibar a sociální zařízení se sprchovým koutem. Někdy je zde také kuchyňský koutek ( možný na vyžádání).

RESTAURACE: Je prostorná s velkou halou, klimatizací nebo otevřenou verandou. Jídlo se zde podává formou bufetu. Snídaně se podává od 7:30 do 10:00, oběd od 12:30 do 14:30 a večeře od 19:30 do 21:30. Krom toho je zde ještě jedna restaurace s výhledem na bazén. Podávají se zde speciality z masa a ryb a k dispozici je také salátový a dezertový bufet. Voda a víno k jídlům je v ceně.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Ve středisku najdete recepci, bar, novinový stánek, obchod se suvenýry a s oblečením, zdravotní pohotovost zdarma, velký zábavní park pro děti, amfiteátr pro zábavná představení, dětskou místnost s kuchyňkou pro přípravu dětských jídel, prádelnu na mince, nebo hlídané parkoviště.
V loňském roce zde bylo rovněž otevřeno nové Wellness centrum se saunou, hydromasážemi, tureckými lázněmi, atd.

KLUBOVÁ KARTA: zahrnuje vstup do dvou velkých bazénů, lehátka na terase, animační program, sportovní aktivity a mini klub pro děti. Dále je v ceně ještě plážový servis.

PLACENÉ SLUŽBY: vodní lyžování, kadeřnictví, vybavení a služby wellness centra.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000