crosssearch

POPIS: Villaggio nettuno: se nachází mezi pobřežím Sorrento a Amalfi, přesně uprostřed mezi Capri a Positano, ve zátoce Marina del Cantone. Malý neposkvrněný ráj v srdci pobřežní rezervace Punta Campanella, které dostalo v roce 2008 ocenění "Bandiera blu" za čistotu moře....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Villaggio nettuno: se nachází mezi pobřežím Sorrento a Amalfi, přesně uprostřed mezi Capri a Positano, ve zátoce Marina del Cantone. Malý neposkvrněný ráj v srdci pobřežní rezervace Punta Campanella, které dostalo v roce 2008 ocenění "Bandiera blu" za čistotu moře. Villaggio má svůj přímý vstup na pláž a je obklopen středomořskou vegetací. Vhodné místo k relaxaci a pro náročnější klientelu.

PLÁŽ: přímý vstup na pláž s oblázky.

STRAVOVÁNÍ: vlastní.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, market, bar, american bar, restaurace, pizzerie, bazének, soukromou pláž s plážovým servisem, tenisové hřiště, animační program v červenci a srpnu, dětský koutek, parkoviště (nehlídané).

UBYTOVÁNÍ: v nových, moderně zařízených mobil homech a bungalowech. Ložnice s manželským lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení,venkovní terásku.

MOBIL HOME pro 2/4 osoby - složen z ložnice s manželským lůžkem, malým pokojíkem s poschoďovou postelí,obývací místnost s plně vybaveným kuchyňský koutem. Bungalow BILO pro 2/4 osoby - složen z ložnice s manželským lůžkem, vstupní obývací místností s poschoďovou postelí a plně vybaveným kuchyň. koutem.

Bungalow  TRILO STANDARD pro 2/5 osob - složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky, obývací místností s kuchyň. koutem, možnost přistýlky pro 5 osobu.

Bungalow TRILO SUPERIOR pro 2/5 osob - složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky, obývací místností s kuchyň. koutem, možnost přistýlky pro 5 osobu. Bgw má navíc klimatizaci, Tv, fén. Bungalow

TRILO SPECIAL SUPERIOR pro 4/8 osob - prostorný složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky, obývací místností s kuchyň. koutem, možnost přistýlek. Bgw má navíc klimatizaci, Tv, fén a 2 samostatná sociální zařízení.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000