crosssearch

Moderní rezort se nachází v klidné části Paesta, vzdálenost do centra zóny Laura cca 1km. Archeologický areál je od hotelu vzdálený cca 2,5 km.

Konečná cena za osobu od: 19 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

moderní rezort se nachází v klidné části Paesta, vzdálenost do centra zóny Laura cca 1km. Archeologický areál je od hotelu vzdálený cca 2,5 km.

Pláž

písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře cca 150 m

Ubytování

2 - lůžkové pokoje DELUXE a rodinné pokoje až pro 5 osob s vlastním soc. zařízením, TV, fénem, telefonem, malou ledničkou, klimatizací, trezorem, elektronickým zámkem a balkonem nebo terasou. Pokoje DELUXE jsou moderně až luxusně zařízené a jsou umístěné v centrální části hotelu. Rodinné pokoje se nachází podél krásného bazénu a jsou obklopeny středomořskou vegetací. Jsou velice prostorné a elegantně zařízené, vhodné pro rodiny s dětmi. Skládají se s obývací místnosti, ložnice s manželským lůžkem a pokojem se dvěma samostatnými lůžky.

Vybavení

recepce, klimatizovaná restaurace, dva jídelní sály, bar, velký bazén, relaxační sál, uzavřené parkoviště, garáže, WiFi (zdarma), soukromá pláž

Stravování

polopenze nebo plná penze (snídaně - kontinentální bufet, oběd nebo večeře - servírovaná, dva chody, příloha, ovoce, minerální voda. Ostatní nápoje za poplatek.)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 47 termínů

Celkem 47 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000