crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Marina Di Castello Resort & Spa

Itálie, Jižní Itálie - Kampánie (zobrazit na mapě) mapa

Tento rozlehlý hotelový areál, složený ze 2 budov s pokoji navzájem propojených chodbou v rámci hotelu, jehož součástí je i golfové hřiště, se nachází v letovisku Castelvolturno, cca 400 metrů od komerčního centra a následného centra letoviska a cca 1 km od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento rozlehlý hotelový areál, složený ze 2 budov s pokoji navzájem propojených chodbou v rámci hotelu, jehož součástí je i golfové hřiště, se nachází v letovisku Castelvolturno, cca 400 metrů od komerčního centra a následného centra letoviska a cca 1 km od pláže. Ideální výchozí bod ke strávení příjemné dovolené s možností návštěvy věhlasných italských památek. V okolí hotelu piniový háj.

Vybavení hotelu:

Recepce, Wi-Fi, 2 restaurace, 2 bary (jeden v hotelu, druhý u bazénu, v provozu v hlavní sezóně), 3 bazény (z toho jeden dětský, v provozu v závislosti na počasí), tenisové kurty (za poplatek), zahrada, dětský koutek, kongresové centrum (10 sálů) u spa centra (krytý bazén, sauna, turecká lázeň, kadeřník, estetické centrum, manikura vstup a jednotlivé procedury za poplatek), fitness, butik, parkoviště, golfové hřiště (s nezapomenutelnými výhledy a členitým terénem, o rozloze 50 ha, 18ti jamkové, za poplatek, zvýhodněné ceny pro hotelové hosty).

Sport a zábava:

Fitness, gofové hřiště, bazény, restaurace a bary. Výlety do okolí, nedaleko Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri a další.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 1 km od hotelu, na pláž jezdí v pravidelných intervalech hotelový shuttle bus. Plážový servis za poplatek (slunečník a 2 lehátka).

Stravování:

Snídaně formou bufetu, oběd a večeře servírovaný výběr (výběr z menu 2 prvních a 2 druhých chodů, zákusek či ovoce, zeleninový bufet), voda a víno.

Středisko:

Castelvolturno

Pokoje:

Hotelový areál nabízí celkem 270 pokojů. Všechny pokoje s možností ubytování až 4 osob (2 francouzská lůžka) jsou moderně a vkusně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV a balkonem či terasou. Na vyžádání další typologie pokojů vč. Executive (prostornější, mají pohovku, maximálně 4 osoby) a Suite (dvě místnosti, maximální obsazenost 4 osoby). Možnost páté osoby na vyžádání. Možnost zapůjčení kávovaru zdarma.

Tipy pro správnou volbu:

* široké sportovní zázemí * nedaleko vyhlášených italských památek

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000