crosssearch

Marina Club Baia Domizia

Itálie, Jižní Itálie - Kampánie

Baia Domizia je letovisko umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii Caserta, při jeho nejsevernější části - na hranicích regionu Kampánie a Lazio, často přezdívané jako brána jihu. Letovisko vzniklo v 60. letech minulého století, a přestože má v zimním období...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Baia Domizia je letovisko umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii Caserta, při jeho nejsevernější části - na hranicích regionu Kampánie a Lazio, často přezdívané jako brána jihu. Letovisko vzniklo v 60. letech minulého století, a přestože má v zimním období jen cca 1000 obyvatel, v letních měsících se tento počet několikanásobně zvyšuje. Bylo založeno jako rekreační středisko s hotely a apartmány u pěkných písčitých pláží severní Kampánie, na strategicky výhodném místě k podnikání zajímavých výletů po okolí (jen několik desítek kilometrů jsou umístěny italské Versailles zámek Caserta, Neapol, Pompeje, Herculaneum, Pozzuoli, Vesuv, či ostrovy Capri a Ischia, které jsou na obzoru viditelné již ze samostatného letoviska). Letovisko nabízí svým návštěvníkům veškerou infrastrukturu.

Program zájezdu:

1. den Odlet z Prahy, přílet, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.2. - 7. denSnídaně, celodenní individuální volno, možnost využití fakultativních výletů, večeře v hotelu, nocleh. 8. denSnídaně, transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do Prahy.Termín uskutečnění polodenního výletu v ceně bude upřesněn po příjezdu delegátem. Upozorňujeme, že výlet v ceně může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště. Program zájezdu může být upraven, zejména dle časů letů a příjezdu/odjezdu na/z hotel/u.

Poloha:

Příjemný hotel Marina Club Baia Domizia se nachází na strategickém místě, jen kousek od vyhlášených památek zdejšího regionu a přímo u písečné pláže. Do centra letoviska Baia Domizia je možné se dopravit bezplatným shuttle busem (jezdí každý den) nebo pěšky (cca 1,5 km),

Vybavení hotelu:

Svým hostům nabízí bazén s oddělenou dětskou částí, 2 restaurace, 2 bary, Wi-Fi (za poplatek), výtah, večerní představení a animace (v provozu od cca začátku června do konce září), hrací místnost, dětský koutek, stolní tenis, konferenční sál, udržovaná zahrada, posilovna na terase, za poplatek prádelnu, půjčovnu kol, půjčovnu aut, parkoviště (veřejné zdarma je vzdálené cca 100 metrů). Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice. Stravování: Formou polopenze snídaně a večeře formou bufetu. Hlavní restaurace nabízí klasickou kuchyni, druhá restaurace typickou místní kuchyni s pizzerií. Klienti si mohou vybrat, ve které z restaurací se budou ten který den stravovat (zpravidla po předchozí rezervaci). Sklenice vody a vína k večeři.

Vybavení pokoje:

Hotel disponuje celkem 180 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT TV, miniledničkou, klimatizací, Wi-Fi (za poplatek) a někdy trezorem a balkonem (cca 40 pokojů nemá balkon).

Pláž:

Tyrhénské moře, přímo u pláže, pláž písečná, plážový servis (slunečník, 2 plážová křesílka na pokoj) v ceně. UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000