crosssearch

POPIS: Villaggio Odissea: je ohraničeno z jedné strany přírodním mysem Palinuro a z druhé Marinou di Camerota. Je ponořen do stínu staletých pinií. Villaggio má svůj přímý vstup na jemnou bílou písčitou pláž, odkud je krásný výhled na celý záliv. Rozmanité pobřeží se spoustou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Villaggio Odissea: je ohraničeno z jedné strany přírodním mysem Palinuro a z druhé Marinou di Camerota. Je ponořen do stínu staletých pinií. Villaggio má svůj přímý vstup na jemnou bílou písčitou pláž, odkud je krásný výhled na celý záliv. Rozmanité pobřeží se spoustou přírodních jeskyní a bohatý podmořský život, dělají z této oblasti ráj pro potápěče.

PLÁŽ: přímý vstup na pláž s jemným pískem.

SLUŽBY A ZÁBAVA: recepce, bar, restaurace, mini market, pizzeria, Snack bar beach voley, plážový servis, dětský koutek, animační program (červenec, srpen), lukostřelba, hřiště na mini kopanou, prádelna na žetony, parkoviště uvnitř areálu, nehlídané.

STRAVOVÁNÍ: vlastní.

UBYTOVÁNÍ: v nových, moderně zařízených mobil homech. Každý mobil home má ložnici s manželským lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV, venkovní terásku, barbecue.

MOBIL HOME JUNIOR pro 2 osoby - složen z ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s pohovkou, kuchyňský kout.

MOBIL HOME STANDARD pro 4 osoby - složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky, obývací místností s pohovkou a kuchyň. koutem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000