crosssearch

Krásné moderní prázdninové středisko o rozloze cca 10 000 m2 leží v Národním parku Cilento ve stínu nádherných stromů. Nabízí ubytování v hotelové části, bungalovech, mobilhoumech a dřevěných chatkách cottage. Doporučujeme pro strávení klidné rodinné dovolené, tak i pro...

Konečná cena za osobu od: 12 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásné moderní prázdninové středisko o rozloze cca 10 000 m2 leží v Národním parku Cilento ve stínu nádherných stromů. Nabízí ubytování v hotelové části, bungalovech, mobilhoumech a dřevěných chatkách cottage. Doporučujeme pro strávení klidné rodinné dovolené, tak i pro klienty, kteří preferují aktivní dovolenou.

Poloha:

Komplex se nachází přímo u soukromé písčité pláže v centru letoviska Ascea Marina. Letoviska s bohatou historií, krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi.

Vybavení:

Recepce, restaurace, pizzerie, bar na pláži, společenská místnost s TV, venkovní bazén pro děti a dospělé, Wi-Fi u recepce, internetový koutek.

Zdarma: animační programy, dětský klub, jedno parkovací místo.

Za poplatek: dva tenisové kurty, basketbalové hřiště, beach volejbalové hřiště, lukostřelba, dětské hřiště, stolní tenis, windsurfing.

Ubytování:

Hotelové pokoje jsou bungalovy Typ Mono 4 (zděný bungalov) -vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (zdarma), TV, ložnice s manželskou postelí a palandou, vybavený kuchyňský kout, terasa.

Stravování:

Polopenze. Snídaně formou jednoduchého převážně sladkého bufetu, večeře servírované, výběr ze dvou jídel o dvou chodech, ovoce nebo zákusek, voda a víno. Obědy za příplatek stejnou formou jako večeře.

Pláž:

Dlouhá a široká soukromá písčitá pláž přímo u hotelu. SLUNEČNÍK, LEHÁTKO A KŘESÍLKO ZDARMA.

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): dětská postýlka 50 EUR/týden. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 20 EUR/apartmán.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 76 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000