crosssearch

Hotel & Village Giulivo

Itálie, Jižní Itálie - Kampánie

Baia Domizia je letovisko umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii Caserta, při jeho nejsevernější části - na hranicích regionu Kampánie a Lazio, často přezdívané jako brána jihu. Letovisko vzniklo v 60. letech minulého století, a přestože má v zimním období...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Baia Domizia je letovisko umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii Caserta, při jeho nejsevernější části - na hranicích regionu Kampánie a Lazio, často přezdívané jako brána jihu. Letovisko vzniklo v 60. letech minulého století, a přestože má v zimním období jen cca 1000 obyvatel, v letních měsících se tento počet několikanásobně zvyšuje. Bylo založeno jako rekreační středisko s hotely a apartmány u pěkných písčitých pláží severní Kampánie, na strategicky výhodném místě k podnikání zajímavých výletů po okolí (jen několik desítek kilometrů jsou umístěny italské Versailles zámek Caserta, Neapol, Pompeje, Herculaneum, Pozzuoli, Vesuv, či ostrovy Capri a Ischia, které jsou na obzoru viditelné již ze samostatného letoviska). Letovisko nabízí svým návštěvníkům veškerou infrastrukturu.

Poloha:

Giulivo hotel & village se nachází v centru letoviska Baia Domizia, od pláže je vzdálen několik metrů, na kterou vede příjemná procházka piniovým hájem. Hotel je rozdělen na hotelovou část a rezidenční část, kde naleznete bungalovy a menší vilky. Ubytování ve zrekonstruované části - hlavní budovy hotelu. Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované (výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, bufet příloh a zeleninový bufet) včetně sklenice vody a vína k večeři

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, bar, výtah, bazén, parkoviště. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.

Vybavení pokoje:

pokoje v hlavní budově jsou nově zrekonstruované (v roce 2015) s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a minibarem. Disponují oknem, některé pokoje mají i balkon.

Pláž:

písčitá pláž se nachází cca 200m od hotelu. K dispozici je zde plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) v ceně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000