crosssearch

Komplex se nachází u piniového háje a nabízí ubytování apartmánech v centrální budově, samostatných vilkách (v každé vilce 2 apartmány) se zahrádkou a bungalovech. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, vhodné ubytování pro větší rodiny s dětmi a skupiny.

Konečná cena za osobu od: 6 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex se nachází u piniového háje a nabízí ubytování apartmánech v centrální budově, samostatných vilkách (v každé vilce 2 apartmány) se zahrádkou a bungalovech. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, vhodné ubytování pro větší rodiny s dětmi a skupiny.

Poloha:

Apartmány se nachází v centru městečka Baia Domizia. Na soukromou pláž cca 30 m omývanou vodami Tyrhénského moře se dostanete krátkou procházkou ve stínu piniového háje. Ideální výchozí bod pro výlety do okolních destinací - Caserta, Neapol či Řím.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, terasa, výtah, dětské hřiště.

Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, animační programy v červenci a srpnu, parkování, plážový volejbal, stolní tenis.

Za poplatek: sauna, fitness, pronájem aut, půjčovna kol.

Ubytování:

Apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou klimatizovány (klimatizace zdarma). Mono 2 - obývací pokoj s manželskou postelí, jídelním stolem a dvěma židličkami, kuchyňský kout na verandě. Trilo 4 - ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky nebo palandou, obývací místnost s kuchyňským koutem, balkon. Trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi lůžky, může být i palanda, obývací místnost s kuchyňským koutem, balkon. Bungalov 5 - sociální zařízení (sprcha, WC), ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi lůžky, může být palanda a lůžko, obývací místnost s kuchyňským koutem, veranda. .Vilky všechny mají verandu, v přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem, v patře dva až čtyří pokoje a jedno až dvě sociální zařízení (sprcha, WC). Typ A 5 - pokoj s dvěma či třemi lůžky, může být i palanda a lůžko, pokoj s manželskou postelí. Typ B 8 - dva dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj (nebo dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový). Typ C 8 - dva dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový (nebo dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový, může být i palanda). Typ D 9 - tři dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Typ E 11 - tři třílůžkové pokoje (jeden může být s palandou), jeden dvoulůžkový. Typ F 11 - jeden třílůžkový pokoj, čtyří dvoulůžkové.

Stravování:

Apartmány, bungalovy a vilky bez stravy.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 30 -200 m v závislosti na ubytování. PLÁŽOVÝ SERVIS - SLUNEČNÍK, LEHÁTKO A KŘESÍLKO ZDARMA, u vilek pro 8 - 11 osob 2x PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA.

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platbě na místě): ložní prádlo 6 EUR/osoba, ručníky 6 EUR/osoba.

Informace pro klienty: Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 100 EUR/apartmán, kuchyňský kout nutno uklidit.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 32 termínů

Celkem 32 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000