crosssearch

Příjemný a moderní hotel DELFA je situovaný v centru městečka PAESTUM v části Laura, kde je soustředěna převážná část hotelů, rezidencí, obchodů, barů a pizzerií. Hotel je ponořen do subtropické vegetace, která přispívá k romantické dovolené, vzdálenost od pláže je 400 m....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný a moderní hotel DELFA je situovaný v centru městečka PAESTUM v části Laura, kde je soustředěna převážná část hotelů, rezidencí, obchodů, barů a pizzerií. Hotel je ponořen do subtropické vegetace, která přispívá k romantické dovolené, vzdálenost od pláže je 400 m. Hotel je dvoupatrový a disponuje celkem 28 pokoji.

Vybavenost a služby

recepce, bar, restaurace s venkovním posezením, pizzerie, bazén se slunečníky a lehátky, prostor na cvičení, pláž veřejná nebo soukromá za poplatek, půjčovna kol zdarma, prostorné parkoviště před hotelem.

Výlety

lodní výlet, archeologický park Pompeje spojený s výstupem na Vesuv, ostrov Capri, archeologický areál v Paestum, prohlídka buvolí farmy, český delegát.

Ubytování

pokoje pro 2 - 4 osoby, ve čtyřlůžkových pokojích je manželské lůžko a patrové lůžko, pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, klimatizací (za poplatek), mají balkon, nebo malou terasu, tří pokoje jsou v depandanci ve vnějším areálu hotelu, tyto pokoje jsou bez terasy.

Stravování

v hotelové restauraci, která má tři jídelní sály, dva vnitřní, jeden venkovní, snídaně jsou kontinentální a podávány formou bufetu, obědy a večeře servírované, skládají se ze dvou chodů, přílohy, ovoce, stolní voda, ostatní nápoje nejsou součástí ceny.

Moře a pláž

400 m písčitá pláž s pozvolným vstupem, veřejná a soukromá, plážový servis (slunečník a 2 plážová křesílka) na soukromé pláži za příplatek 7 € / den.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.600 km, autobusová doprava za cenu 3.290 Kč, letecké zájezdy Praha - Neapol, transfer z / na letiště 90 km, ŽST 3 km Capaccio Scalo.

Stravování

polopenze


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000