crosssearch

Rodinný hotel CRISTALLO se nachází na klidném místě přímo v centru městečka PAESTUM. Zóna Laura je vyhledávaná pro typické restaurace, pizzerie, obchůdky. Písčitá pláž s výhledem na ostrov Capri je od hotelu ve vzdálenosti 300 m. Z místa jsou snadno dosažitelná místa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Vybavenost a služby

recepce, restaurace, bar s terasou, TV sál, prostor pro cvičení aerobiku, prostorné parkoviště přímo před hotelem, uzavřené nehlídané, soukromá pláž s plážovým servisem za poplatek (4.6.-17.9.), diskotéka, internet.

Výlety

lodní výlet, archeologický park Pompeje spojený s výstupem na Vesuv, ostrov Capri, archeologický areál v Paestum, prohlídka buvolí farmy, český delegát.

Ubytování

v jednoduše a útulně vybavených pokojích pro 2 - 4 osoby, v pokoji pro 4 osoby je manželské lůžko a patrové lůžko. Každý pokoj má klimatizaci, telefon, vlastní sociální zařízení se sprchou a s malou vanou, většina pokojů je s balkonem.

Stravování

v hotelové restauraci formou polopenze, nebo plné penze, kontinentální servírované snídaně (teplé nápoje, bílé pečivo, sladké pečivo, máslo, džem, salám), hlavní jídla servírovaná, dva chody, přílohy, ovoce, nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Pláž

300 m, písčitá, pozvolná, veřejná, na soukromé pláži plážový servis za poplatek 10 € / den, zahrnuje 1 slunečník a 2 lehátka.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.600 km, autobusová doprava za cenu 3.290 Kč, letiště Neapol 90 km, transfer za poplatek, ŽST 2,5 km Capaccio - Paestum.

Stravování

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000