crosssearch

Středisko COSTA DEL MITO je umístěné v mírném svahu uprostřed nedotknuté přírody Národního parku Cilento. Komplex se nachází v rozlehlé zahradě se středomořskou vegetací a olivovníky. Místo je klidné a relaxační, i přesto že v blízkosti jsou krásná a významná turistická města...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko COSTA DEL MITO je umístěné v mírném svahu uprostřed nedotknuté přírody Národního parku Cilento. Komplex se nachází v rozlehlé zahradě se středomořskou vegetací a olivovníky. Místo je klidné a relaxační, i přesto že v blízkosti jsou krásná a významná turistická města jako je Palinuro a Camerota. Ve středisku se nacházejí bungalovy s jednoduchým zařízením a patrová budova s hotelovými pokoji , téměř ze všech pokojů je výhled na moře.

Vybavenost a služby

recepce, bar, restaurace s panoramatickým výhledem, společenská místnost s TV, fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště, animace.

Ubytování

v bungalovech a chatkách typu:

MONO 2 – pokoj s manželským lůžkem, sociální zařízení, kuchyňský kout venku na kryté verandě s výhledem na moře. Apartmány jsou umístěny ve zděných bungalovech.

MONO 4 – pokoj s manželským lůžkem a palandou, sociální zařízení, kuchyňský kout venku na kryté terase. Apartmány jsou umístěny ve zděných bungalovech nebo dřevěných chatkách.

BILO 4 – pokoj s manželským lůžkem, malý pokoj s palandou, sociální zařízení, kuchyňský kout venku na kryté verandě. Apartmány se nacházejí ve zděných bungalovech.

HOTELOVÉ POKOJE pro 2 - 4 osoby mají ve vybavení minibar, TV, sociální zařízení, terasa (téměř všechny s výhledem na moře, nutné zamluvit předem).

Stravování

formou polopenze, nebo plné penze, kontinentální bufetové snídaně, oběd ,nebo večeře servírované, výběr ze 2 druhů jídell 1. a 2. chodu, přílohy a ovoce formou bufetu, rozlévaná minerální voda.

Pláž

vzdálenost od pláže 200-450 m, pláž z jemného štěrku a písku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000