crosssearch

POPIS: Komplex leží přímo u pláže, v krásné zátoce mezi Agropoli a Salernem. Je to ideální výchozí místo pro poznávání okolních historickýcha a turistických míst, jako je např. Paestum (2km), Agropoli, ostrov Capri, Sorrento a nebo riviéra Amalfi. Jednodenní výlet lze...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Komplex leží přímo u pláže, v krásné zátoce mezi Agropoli a Salernem. Je to ideální výchozí místo pro poznávání okolních historickýcha a turistických míst, jako je např. Paestum (2km), Agropoli, ostrov Capri, Sorrento a nebo riviéra Amalfi.
Jednodenní výlet lze podniknout i do Pompejí a na Vesuv.
V komplexu se nachází 24 apartmánů v hlavní dvouposchoďové budově a 6 přízemních vilek obklopených palmami, piniemi a středomořskou vegetací.
K vybavení patří bar, společenská místnost se satelitní TV, dětský koutek v piniovém háji, prostor pro venkovní sportovní aktivity, prádelna a parkoviště.

MOŘE A PLÁŽ: tyrhénské moře, villaggio leží přímo na pláži. Pláž je písečná s plážovým servisem a hřištěm na beach volejbal.

APARTMÁNY: všechny jsou prostorné, jednoduše zařízené. Aparmány v patře jsou s balkonem, vilky v přízemí mají předzahrádku, terasu nebo verandu.

TRILO 4/6: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje s manželskými postelemi a jedním samostatným lůžkem ( v jednom pokoji může být i patrová postel, lze to ovšem jen v přízemních apartmánech trilo 4), sociální zařízení, balkon, terasa nebo zahrádka.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000