crosssearch

Velice elegantní residence s novými přízemními apartmány obklopenými zelení. Cerere je situovaný přímo v klidné části centra významného městečka Paestum. Apartmány leží pouhých 300 m od písčité hotelové pláže a 2 km od slavných řeckých vykopávek, kam se můžete dostat hotelovým...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

RESIDENCE CERERE
Velice elegantní residence s novými přízemními apartmány obklopenými zelení. Cerere je situovaný přímo v klidné části centra významného městečka Paestum. Apartmány leží pouhých 300 m od písčité hotelové pláže a 2 km od slavných řeckých vykopávek, kam se můžete dostat hotelovým minibusem.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Velký bazén se slunečníky a lehátky, 2 restaurace s výtečnou místní kuchyní, recepce, bar, velké kongresové sály, dětský koutek, tenisový kurt (200 m), bocce, hotelové garáže, hlídané parkoviště a privátní hotelová pláž se slunečníky a lehátky.

Apartmány pro 2-5 osob (bilo) jsou zcela nově a elegantně zařízeny, umístěny v depandancích, vzdálených 20 m od hotelu. Jsou složeny z pokoje, kde je umístěna dvoulůžková rozkládací pohovka a kuchyňka, z ložnice s manželským lůžkem, z koupelny a verandy. Mají také televizi se satelitním vysíláním a telefon. Možnost 5. lůžka a klimatizace/ topení za příplatek. Hosté si mohou objednat také obědy nebo večeře v hotelové restauraci za příplatek EUR 18/ osoba/ den (úhrada na místě).

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena (mimo společenské prostory).

Pláž: 300 m písčitá, hotelová, s odvozem.

Plážový servis: v provozu cca od 15/6 do 22/9, 1 slunečník, lehátko a plážové křeslo pro apartmán.

Parkoviště: zdarma, hlídané.

Žel. stanice: Agropoli (7 km).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000