crosssearch

Turistické středisko ESCA se nachází v centru oblíbeného městečka MARINA DI CAMEROTA ve vzdálenosti 100 m od písčité pozvolné pláže. Nedaleký lodní přístav s promenádou láká k romantickým procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací svádějí svou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Turistické středisko ESCA se nachází v centru oblíbeného městečka MARINA DI CAMEROTA ve vzdálenosti 100 m od písčité pozvolné pláže. Nedaleký lodní přístav s promenádou láká k romantickým procházkám, tak jako kouzelné uličky plné obchůdků, cukráren a restaurací svádějí svou lahodnou vůní Cilentské kuchyně. Rozmanité pobřeží s mnoha jeskyněmi a bohatým podmořským životem jsou rájem pro potápěče. Středisko ESCA se nachází v uzavřené zahradě a je obklopeno středomořskou vegetací, kde jsou rozmístěny zděné a dřevěné bungalovy. Přední část střediska je vyhrazena pro kempování.

Vybavenost a služby

recepce, restaurace, pizzerie, bar s posezením a wi-fi zónou, vlastní pláž s plážovým servisem od 30.05-12.09 (1 slunečník+ 2 plážová křesla pro ubytování, parkoviště, zábavný program (červenec a srpen), v okolí: disko bar v centru města, vodní park v Praia a Mare, výlety organizované z místa pobytu, lodní výlet do jeskyní, Pompeje, Vesuv, Capri.

Výlety

lodní výlet, archeologický park Pompeje spojený s výstupem na Vesuv, ostrov Capri, archeologický areál v Paestum, prohlídka buvolí farmy, český delegát.

Ubytování

zděné a dřevěné bungalovy jsou rozmístěny mezi olivovníky a další středomořskou vegetací, každý apartmán má ve vybavení SAT TV.

ZDĚNÉ BUNGALOVY typu:
MONO pro 4 osoby: terasa s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a patrové lůžko, koupelna se sprchou / WC.
BILO pro 6 osob: terasa s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s manželským lůžkem a patrové lůžko, koupelna se sprchou / WC.

DŘEVĚNÉ CHATKY typu:
BILO pro 4 osoby: terasa s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s patrovým lůžkem, koupelna se sprchou / WC.
BILO A pro 6 osob: terasa s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s manželským lůžkem a patrové lůžko, koupelna se sprchou / WC. Tyto bungalovy jsou uvnitř zděné.

Stravování

vlastní, možnost stravování v restauraci střediska.

Moře a pláž

100 m, písčitá, místy oblázky, pozvolný vstup do moře, plážový servis (1 slunečník a 2 plážové stoličky) v ceně pobytu v období 26.5.-12.9.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.700 km, autobusová doprava za cenu 3.290 Kč, letiště Neapol 180 km, transfer za poplatek, ŽST 12 km Pisciotta, transfer za poplatek 1,50 € / osoba

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000