crosssearch

VILLAGGIO BLUE MARINE Velmi příjemný a kvalitně vybavený vilkový komplex, postavený ve stylu středomořské prázdninové vesničky, je určen především pro náročnější klienty, neboť je jedním z nejhezčích v této oblasti. Komfortně vybavené apartmány se nacházejí v přízemí nebo v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VILLAGGIO BLUE MARINE
Velmi příjemný a kvalitně vybavený vilkový komplex, postavený ve stylu středomořské prázdninové vesničky, je určen především pro náročnější klienty, neboť je jedním z nejhezčích v této oblasti. Komfortně vybavené apartmány se nacházejí v přízemí nebo v 1. patře řadových vilek s vlastními zahrádkami anebo prostornými verandami a jsou obklopeny bohatou zelení. Celý areál leží necelý kilometr od pobřežního historického městečka Marina di Camerota a asi 700 m od krásné zátoky s písčitou pláží, která je dosažitelná jen pěšky. Blue Marine pro své klienty zajišťuje také odvoz na privátní pláž Mingardo, vzdálenou 2 km.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: 3 bazény s tobogány, skluzavkami, hydromasáží, barem a terasou ke slunění, obklopenou zelení, se slunečníky a lehátky, recepce, restaurace, víceúčelové hřiště (pro tenis, minifotbal a volejbal), miniclub pro děti, stolní tenis, parkoviště, animační program a odvoz na privátní pláž a zpět s možností pronájmu vodních plavidel.

APARTMÁNY jsou moderně zařízeny. Mají vlastní klimatizaci, koupelnu a kuchyňku uvnitř nebo na prostorné verandě.
Typ Velia pro 2 osoby (mono - 25 m2) je složen z obývacího pokoje s manželským lůžkem a kuchyňkou uvnitř anebo na verandě. Možnost 3. a 4. lůžka (příplatek).
Typ Paestum pro 2-4 osoby (mono - 35 m2) je složen z ložnice s manželským lůžkem a z malé vstupní místnosti s jedním lůžkem. Možnost 4. lůžka v ložnici nebo palandy ve vstupní místnost (příplatek)i. Tyto apartmány mají uzamykatelnou kuchyňku na velké zastřešené verandě se zahrádkou.
Typ Sirene pro 5 osob (bilo - 50 m2) je složen z ložnice s manželským lůžkem a pokoje s 1-2 lůžky nebo palandou. Možnost 5. a 6. lůžka (příplatek). Tyto apartmány mají krásnou kuchyňku na verandě.

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena.

Pláž: 700 m písčitá s útesy, volně přístupná, 2 km, soukromá, písčitá (s odvozem).

Parkoviště: zdarma, uzavřené, nehlídané.

Žel. stanice: Pisciotta/Palinuro (10 km).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000