crosssearch

V provincii Caserta, na hranici mezi Laziem a Kampánií, se nachází La Serra Resort, místo pro odpočinkovou dovolenou i pro rodiny s dětmi. U areálu se nachází supermarket.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

V provincii Caserta, na hranici mezi Laziem a Kampánií, se nachází La Serra Resort, místo pro odpočinkovou dovolenou i pro rodiny s dětmi. U areálu se nachází supermarket.

Vybavení:

La Serra Resort je vybaven recepcí, restaurací, barem u bazénu, Wi-Fi (zdarma) u recepce, prádelnou (za poplatek), 2 bazény z toho jeden dětský s lehátky a slunečníky (omezený počet), tenisovými kurty (večerní osvětlení za poplatek), dále je zde basketbalové a fotbalové hřiště, minigolf, ping-pong, půjčovna kol (zdarma), dětské hřiště a animace.

Sport a zábava:

Bazény, tenisové kurty, minigolf, ping-pong, cykloturistika - půjčovna kol, dštské hřiště, animace. Fotbalové a basketbalové hřiště.

Pláž:

Privátní písečná pláž, která je 350 m dlouhá, se nachází přímo u villaggia. Vzdálenost od pláže v závislosti na umístění apartmánu (40 400 metrů). Plážový servis za poplatek.

Ubytování:

Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a verandou.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Baia DOmizia

Apartmány:

Village disponuje celkem 217 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji. Mono pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky a kuchyňským koutem. Trilo pro 4 osoby (51 m2) - 2 pokoje se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchynským koutem, možnost 5. lůžka ( gauč ) za poplatek. Trilo pro 5 osob (62 m2) 2 pokoje s 2 lůžky, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, možnost 6. lůžka ( gauč ) za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:

* klidná dovolená pro rodiny s dětmi * široké sportovní zázemí

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000