crosssearch

Villagio Villa Brazzano

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Villa Brazzano je ideálním a oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené ve stínu piniového lesa, na zahradě nebo u bazénu, ale především daleko od mo&derní civilizace. Bývalá lisovna olivového oleje z 19. století slouží dnes jako stylo&vá restaurace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villa Brazzano je ideálním a oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené ve stínu piniového lesa, na zahradě nebo u bazénu, ale především daleko od mo­derní civilizace. Bývalá lisovna olivového oleje z 19. století slouží dnes jako stylo­vá restaurace. Celý objekt je situovaný na 12 ha nádherném pozemku, přibližně 1,5 km od městečka Scalea a od písčito--oblázkové pláže. Do parku jsou vsazeny dvoupatrové prostorné vilky se zastře­šenou verandou s posezením,zahrád­ kou a balkonem v patře, prakticky zaří­zené, s vlastním vchodem přes terasu.

Kapacita: 30 vilek

Vybavení / Sport / Zábava

bazén s lehátky obklopený palmami, restaura­ce, bar, pizzerie, tenisový kurt (nutná re­zervace), travní hřiště na minifotbal, vo­lejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna kol, odvoz na pláž a na nákupy, lehátka a slu­nečníky na pláži za poplatek, parkoviště.

Ubytování / Vybavení

vilka pro 2-7 osob - tlilo (v přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžko- vou rozkládací pohovkou, koupelna a ku­chyňka, v patře 2 prostorné ložnice, kou­pelna, balkon, možnost přistýlky), vilka pro 6-8 osob - quadii (v přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňka a WC s umyvadlem, v patře jsou 3 prostorné ložnice, koupelna a balkon), TV, ložní prádlo a ručníky vlastní nebo za po­platek (nutno objednat předem).

Stravování

bez stravy

Náš názor

park tvořící tento areál, je ne­popsatelný. Na obrovské ploše s množstvím nádherných palem, piniových hájů, všudypří­tomných květin, a rozsáhlého olivového háje, kdy některé ze 600 stromů jsou starší než 1000 let, pasoucí se koně - láska součas­ného pana majitele... vaši domácí mazlíčci všech velikostí vítáni! Dovolená stvořená pro milovníky klidu a přírody, kteří chtějí být zá­roveň u moře, s panoramatem hor a přitom na samotě. Náš tip!

Pláž

1.5 km

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000