crosssearch

Villaggio Torre Ruffa Robinson

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Prázdninový komplex rozkládající se přímo u písčité pláže Torre Ruffa, obklopené skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Pouhých 7 km odtud leží malebné městečko Tropea, které určitě neopomeňte navštívit. Objekt zaujímá plochu o rozloze 45 ha. Je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninový komplex rozkládající se přímo u písčité pláže Torre Ruffa, obklopené skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Pouhých 7 km odtud leží malebné městečko Tropea, které určitě neopomeňte navštívit. Objekt zaujímá plochu o rozloze 45 ha. Je rozdělen na rezidenci, nacházející se 200 m od moře, a na hotelovou část, ve které jsou umístěny hotelové pokoje a apartmány typu B.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro děti a pro dospělé, recepce, úschovna cenných předmětů, restaurace a bar s terasou u pláže, market, dětský koutek, internet point, od 31/5 do 14/9 zábavní program pro dospělé a pro děti, pianobar, parkoviště, TV sál, možnost potápění (na vyžádání), pronájem vodních plavidel a privátní hotelová pláž, kde je zdarma pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 skládací lehátka. Pronájem tenisového kurtu a hřiště pro minifotbal je v období A a B pro klienty zdarma.Hosté mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci. Příplatek za polopenzi formou bufetu včetně 1/4 l vína a 1/2l min. vody činí EUR 16/den, děti 6-12 let EUR 13, do 6 let zdarma (nutno objednat předem, úhrada v CK).

APARTMÁNY PRO 2-5 OSOB (bilo 2/5): Celkem 40 apartmánů je umístěno v třípodlažní budově, 200 m od pláže, přes cestu. Skládají se z obývacího pokoje a kuchyňského koutu, které jsou stěnou odděleny od místnosti s dalšími 2 lůžky. Dále je zde ložnice s manželským lůžkem, 2 balkony s výhledem na moře a vlastní příslušenství. Možnost 5. lůžka zdarma.

APARTMÁNY PRO 2-4 OSOBY (bilo 2/4): Jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice s manželským a samostatným lůžkem. Mají televizi se satelitním vysíláním, trezor, fén, vlastní příslušenství a terasu nebo verandu se zahradním nábytkem. Možnost 4. lůžka zdarma.

APARTMÁNY PRO 4-5 OSOB (trilo 4/5): Jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže. Skládají se z ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkového pokoje, kuchyňky a koupelny. Mají verandu se zahradním nábytkem. Možnost 5. lůžka zdarma.

Pobyt: sobota/sobota.

Zvířata: povolena mimo období 25.7.-23.8.

Pláž: 0-200 m, hotelová i volně přístupná, písčitá, útesy

Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 skládací lehátka pro každý apartmán.

Parkoviště: zdarma, uzavřené.

Žel. stanice: Ricadi (2 km), odvoz zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000