crosssearch

Skvělá poloha, dobrý servis a široká nabídka sportovních a zábavních možností.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

umístněn v překrásné přírodě Capo Rizzuto. Centrum s nákupními možnostmi cca 3,5 km. Restaurace a bary cca 1 km. Soukromá pláž s jemným, červeným pískem cca 250 m. Kyvadlová doprava v pevné časy.

Vybavení

ve středomořském stylu s řadovými domy. Přijímací hala, klimatizovaná restaurace s terasou, společenská místnost, bar. Amfiteátr. Bazén s dětským bazénem. Bar u bazénu. Lehátková křesla a slunečníky v ceně.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): v řadových domech. Sprcha, WC, fén, sat. TV, trezor, mini chladnička. Klimatizace/topení. Balkón nebo terasa. A1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. A2A: 3. a 4. osoba na patrové posteli nebo na pohovce.

Stravování

all inclusive.

všechny pokrmy formou bufetu se středomořskou kuchyní - v restauraci nebo na terase. Víno, voda a nealkoholické nápoje pro děti během jídel formou samoobsluhy. Od 8-22 h na hlavním baru: voda, nealkoholické nápoje a ledový čaj. Další nápoje za příplatek.

Sport/aktivity

posilovna, multifunkční hřiště s umělým trávníkem, stolní tenis, vodní gymnastika, aerobik, boccia, plážový volejbal, sportovní turnaje, kanoe.

Zábava

animace s denním a večeřním programem v italštině: hudební a kabaretní show, hry, turnaje na pláži. Piano bar.

Děti

dětské hřiště. Miniclub (4-12 let) a juniorclub (12-16 let) v italštině, se speciálním programem, hrami a turnaji. Dětská postýlka: do 2 let cca 5 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK.

Servis pláž

plážový servis: 2 lehátková křesla, 1 slunečník/pokoj na soukromé pláži (od 2. řady).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000