crosssearch

Villaggio Sciabache

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Rezidence se nachází u průzračného moře, asi 100 m od soukromé pláže s bílým pískem a kamínky, na tyrhénském pobřeží v Zambrone, jen 8 km od romantického městečka Tropea. Rezidence je tvořena řadovými dvoupodlažními vilkami ponořenými do krásné a voňavé zahrady. Je ideálním...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence se nachází u průzračného moře, asi 100 m od soukromé pláže s bílým pískem a kamínky, na tyrhénském pobřeží v Zambrone, jen 8 km od romantického městečka Tropea.

Rezidence je tvořena řadovými dvoupodlažními vilkami ponořenými do krásné a voňavé zahrady. Je ideálním místem pro rodiny s malými dětmi a osoby, které mají rády moře, zeleň, sport i zábavu.

Vybavení

V objektu se nachází recepce, bar, restaurace, pizzerie, minimarket, sál s TV, bazén pro dospělé, bazén pro děti, tenisový kurt, fotbalové hřiště, ping-pong, animace, parkoviště, trezor na recepci, WI-FI za poplatek.

Moře a pláž

Tyrhénské moře, pláž z bílého hrubšího písku místy kamínky cca 100 m, plážový servis (slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křeslo)

Delegát

V oblasti se nachází delegát, který ale není při ubytování klientů, klientům je k dispozici 1-2 x týdně a organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000