crosssearch

Villaggio San Giuseppe se nachází přímo u pláže, 15 km od města Tropea a Capo Vaticano. Je rozdělené na centrální část – restaurace, hotelové pokoje a suite Turchese cca 10 m od pláže, a dependanci – hotelové pkoje Smeraldo, bazén s hydromasáží, cca 250-300 m od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villaggio San Giuseppe se nachází přímo u pláže, 15 km od města Tropea a Capo Vaticano. Je rozdělené na centrální část – restaurace, hotelové pokoje a suite Turchese cca 10 m od pláže, a dependanci – hotelové pkoje Smeraldo, bazén s hydromasáží, cca 250-300 m od pláže.

Vybavení a služby

recepce, bar, restaurace s výhledem na moře, dětský koutek, bazén spojený s dětským bazénem, prostor pro animační programy, miniklub,kanoe, vodní šlapadla, plážový volejbal,parkoviště.

Ubytování

Suite Turchese – 2 – 4 lůžkové pokoje (ložnice s manželským lůžkem a rozkládacím divanem), vlastní sociální zařízení s hydromasážní sprchou, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, balkon.

Turchese – bicamera – 2 lůžkový s možností 2 přitýlek (ložnice s manželksým lůžkem a ložnice s palandou), vlastní sociální zařízení,klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor

Turchese – monocamera – 2 lůžkový s možností 2 přistýlek (ložnice s manželským lůžkem, 1 samostatné lůžko nebo palanda), vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor

Smeraldo – monocamera v dependanci – 2 lůžkový s možností 2 přistýlek (ložnice s manželským lůžkem, 1 samostatné lůžko nebo 2 samostatná lůžka), vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor.

Stravování

polopenze – kontinentální snídaně podávané formou bufetu, večeře servírované výběr z menu, bez nápojů. Možnost plné penze za příplatek.

Pláž

Tyrhénské moře, přímo na pláži – depandace cca 250-300 m od pláže, pláž je z bílého písku, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník, lehátko a křeslo – k dispozici až následující den po příjezdu), kanoe, šlapadla, plážový volejbal.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000