crosssearch

Toto nedávno postavené villaggio plné středomořské vegetace se nachází u tzv. Pobřeží bohů v lokalitě Torre Ruffa, cca 2 km od centra a cca 7 km od městečka Tropea.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Toto nedávno postavené villaggio plné středomořské vegetace se nachází u tzv. Pobřeží bohů v lokalitě Torre Ruffa, cca 2 km od centra a cca 7 km od městečka Tropea.

Vybavení:

Recepce, restaurace s místními specialitami, bar, TV místnost, WI-FI (za poplatek), bazén s vířivkou, dětské hřiště, malý amfiteátr pro animační programy, parkoviště.

Sport a zábava:

Animace (v hlavní sezóně), fotbalové hřiště, stolní tenis, tenisový kurt.

Pláž:

Pláž s bílým pískem a drobnými oblázky se nachází cca 250 metrů a je přístupná pěší cestou. Plážový servis za poplatek.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Ricadi /Torre Ruffa

Apartmány:

Mono pro 2-3 osoby se skládá z obývací místnosti s manželskou postelí, dalším lůžkem a kuch. koutem. Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkem a kuch. koutem. Trilo pro 6 osob má navíc další ložnici se 2 lůžky. Vlastní příslušenství, veranda či balkon.

Tipy pro správnou volbu:

- nedávno postavené villaggio v příjemné zahradě - sportovní zázemí

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000