crosssearch

Toto villaggio se nachází poblíž nádherné pláže Riaci ( Ricadi Santa Domenica ), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana, cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je zde campingová část, rezidenční a hotelová část.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Toto villaggio se nachází poblíž nádherné pláže Riaci ( Ricadi Santa Domenica ), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana, cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je zde campingová část, rezidenční a hotelová část.

Vybavení hotelu:

Villaggio je situováno ve třech úrovních vybudované do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a depandance s několika panoramatickými apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy (za poplatek) najdeme apartmány, hotelové pokoje, zasazené do zeleně citronovníků a pomerančovníků, uprostřed je bazén, amfiteátr, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situovaná přímo u pláže a tvoří ji campingová část, obchod, bar a restaurace.

Sport a zábava:

Bazén, tenisový kurt, fotbalové hřiště, obchod, amfiteátr.

Pláž:

Písčitá pláž s bílým pískem a skalnatými útesy je vzdálena cca 50 - 350 metrů od soukromé pláže. Plážový servis v ceně (slunečník a 2 křesílka).

Stravování:

Hotelové pokoje jsou s polopenzí nebo plnou penzí (za příplatek) zahrnující kontinentální snídaně, oběd a večeře jsou servírované s výběrem z 3 druhů prvního a druhého chodu, přílohy, 1/2 l vody a 1/4 l vína. Apartmány bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Ricadi - Capo Vaticano

Pokoje:

Hotelové pokoje Economy jsou 2-4 lůžkové, s vlastním sociální zařízením, fénem, telefonem, minibarem, TV, WiFi (za poplatek), klimatizace a trezor (za poplatek). 3. a 4. lůžko je palanda. Hotelové pokoje Classic (na vyžádání) jsou po rekonstrukcii. Ne všechny pokoje mají balkón.

Tipy pro správnou volbu:

- v těsné blízkosti nádherného města Tropea- u jedné z nejkrásnějších pláží oblasti

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000