crosssearch

Nový prázdninový komplex na jónském pobřeží Kalábrie navazující přímo na nádhernou privátní pláž se zlatavým jemným pískem, od které je oddělen borovým a eukalyptovým hájem. Celý areál je obklopen zelení a působí velmi klidným dojmem. Nejbližší vesnička se nazývá Marinella di...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Nový prázdninový komplex na jónském pobřeží Kalábrie navazující přímo na nádhernou privátní pláž se zlatavým jemným pískem, od které je oddělen borovým a eukalyptovým hájem. Celý areál je obklopen zelení a působí velmi klidným dojmem. Nejbližší vesnička se nazývá Marinella di Cutro, která je vzdálena cca 6 km.

Zařízení:
Velký bazén se slunečníky a lehátky, restaurace s klimatizací, bar, TV sál, diskotéka, parkoviště.

KLUBOVÁ KARTA: Za povinný poplatek EUR 30/osoba/týden, zdarma pro děti do 14 let (úhrada na místě).Karta umožňuje volný vstup do bazénu, na hotelovou pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, do miniclubu pro děti, do všech sportovních zařízení komplexu, včetně použití windsurfingů a kánoí, a po celé léto výuky tenisu, jízdy na kánoích, windsurfingu, aerobiku, latinskoamerických tanců a možnost účastnit se pestrých zábavních vystoupení a kabaretů.

Ubytování:
APARTMÁNY PRO 2-4 OSOBY (bilo): umístěny ve zvýšeném přízemí nebo 1. patře řadových dvoupodlažních vilek, nově vybaveny, s klimatizací a vlastním příslušenstvím. Apartmán se skládá z ložnice s manželským lůžkem, terasou se zahradním nábytkem, prostorného obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu.

Stravování:
Vlastní.

Hodnocení:
- zdarma: parkoviště
- přímo na vlastní písečné pláži
- vhodný pro všechny typy klientů a rodiny s dětmi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000