crosssearch

prázdninový komplex se nachází na okraji letoviska Guardavalle Marina přímo u pláže. Z komplexu je přímý vstup na pláž, která je písčitá, při vstupu jsou drobné oblázky. Vzdálenost do centra Guarda­valle Marina je 600 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásná pláž patřící ke komplexu, v okolí není mnoho ubytovacích kapacit, místo je stvořeno pro příjemnou dovolenou. Animační programy, blízkost městečka a organizované výlety zajišťují zábavu.

Pláž: Přímo u pláže

Typ stravy: Bez stravy, možnost polopenze nebo večeří za příplatek

Poloha: Prázdninový komplex se nachází na okraji letoviska Guardavalle Marina přímo u pláže. Z komplexu je přímý vstup na pláž, která je písčitá, při vstupu jsou drobné oblázky. Vzdálenost do centra Guarda­valle Marina je 600 m.

Vybavení: Klientům je k dispozici bazén se slunečníky a lehátky (v provozu 30.05.–19.09.), restaurace, samoobslužný bufet, bar, potraviny, ovoce-zelenina, plážový servis, občerstvení a pizzerie na pláži, diskotéka, dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, tenisové kurty, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště, kuželky, animační program (13.06.–12.09.). Polopenze je možná buď v restauraci nebo v samoobslužném bufetu viz. výše.

Služby za poplatek: Povinně plážový servis.

Ubytování: Mono pro 2–3 osoby – obývací pokoj se 2 lůžky a přistýlkou, příslušenství, terasa. Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, terasa. Apartmány trilo pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, terasa.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000