crosssearch

Villaggio Club La Pace - residence

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Villaggio o rozloze 70000m2 je umístěno v zeleni a nabízí krásný výhled na záliv Lamezia a na Liparské ostrovy. Od centra města Tropea a od železniční stanice leží cca 3 km. Villaggio tvoří hlavní budova, v níž je hala a 36 hotelových pokojů a řadové budovy, ve kterých se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Villaggio o rozloze 70000m2 je umístěno v zeleni a nabízí krásný výhled na záliv Lamezia a na Liparské ostrovy. Od centra města Tropea a od železniční stanice leží cca 3 km. Villaggio tvoří hlavní budova, v níž je hala a 36 hotelových pokojů a řadové budovy, ve kterých se nachází restaurace, jídelna, 59 bicamer a 160 apartmánů. V rámci klubové karty je klientům k dispozici denní i večerní animační program, babyclub, miniclub, juniorclub, beach volejbalové hřiště, tenisový kurt, hřiště na minifotbal, petanque, 2 bazény. Klientům je k dispozici plážový minibus.

Vybavení:

restaurace, pizzerie, bar, TV místnost, sluneční terasa se slunečníky a lehátky (omezený počet), minimarket, wi-fi zóna v hale a u bazénu, výtah v hlavní budově, dětské hřiště, zóna s videohrami, klubová karta (animační programy, babyclub - děti 3-7 let, minuclub - děti 7-11 let, juniorclub - 11-17 let), beach volejbalové hřiště, tenisový kurt během dne, hřiště na minifotbal, volejbal, petanque, aerobik, 2 bazény (plavecký a kulatý s místem pro děti), venkovní diskotéka, fitness (za poplatek), nehlídané kryté parkoviště.

Ubytování:

Bilo 2/4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (bez trouby), vlastní sociální zařízení, klimatizace na vyžádání v CK (za poplatek 100 EUR/týden),

Bilo 4/6 - ložnice s manželskou postelí a patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (bez trouby), vlastní sociální zařízení, klimatizace na vyžádání v CK (za poplatek 100 EUR/týden).

Stravování:

vlastní, možnost dokoupení polopenze za poplatek 20 EUR/os./den, 15 EUR/děti 2-5,99 let/den nebo plné penze za poplatek 29 EUR/os./den, 25 EUR/děti 2-5,99 let/den - Na vyžádání, platba na místě.

Pláž:

villaggio leží u Tyrhénského moře, vzdálenost od písečno-štěrkové pláže je cca 2,8 km. Z villaggia vede na pláž soukromá cesta. Klientům je k dispozici plážový servis (slunečník a 2 křesílka) a plážový minibus zdarma od 8:30 do 19:00 hod. (kromě 14:00 - 15:00 hod). Snack bar, šlapadla a kanoe za poplatek.

Sport a zábava:

animační programy, beach volejbalové hřiště, tenisový kurt, hřiště na minifotbal, volejbal, petanque, aerobik, 2 bazény, fitness (za poplatek), půjčovna kanoí a šlapadel (za poplatek).

Poznámka:

domácí zvířata malého vzrůstu jsou povolena (na vyžádání) za poplatek 105 EUR/týden. Očkovací průkaz je nutností. Dětská postýlka na vyžádání 105 EUR/týden (bez povlečení). Asistenční služba na telefonu v českém/slovenském jazyce.

Vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000