crosssearch

Velmi pěkné a útulné villaggio, obklopené zelení, se nachází jen pár metrů od bílé písčité pláže. Je rozdělné na 2 části kemping a apartmánová část.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velmi pěkné a útulné villaggio, obklopené zelení, se nachází jen pár metrů od bílé písčité pláže. Je rozdělné na 2 části kemping a apartmánová část.

Vybavení:

Bazén, bar, parkoviště, amfiteátr pro animační program, minimarket, tenisový kurt.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, tenisový kurt, animace (červenec-srpen).

Pláž:

Apartmány jsou vzdálené cca 100 350 m od pláže.

Stravování:

Vlastní.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Marina di Zambrone

Apartmány:

Všechny apartmány jsou velmi pěkně a účelně zařízené, každý má svou vlastní verandu se zahradním nábytkem. Některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté verandě. Apartmány typu mono pro dvě osoby - se skládají z obývací místnosti s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, mají vlastní sociální zařízení. Apartmány typu bilo pro čtyři osoby mají navíc v obývacím pokoji palandu nebo rozkádací gauč a pokoj s manželskou postelí. K dispozici jsou také apartmány typu trilo až pro šest osob má navíc další ložnici s 2 lůžky.

Tipy pro správnou volbu:

- klidná dovolená

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000