crosssearch

Jedná se o starší a jedno z největších prázdninových středisek v Kalábrii. Nachází se v městečku Scalea v bezprostřední blízkosti historického centra a přímo u moře. Villaggio tvoří 2 budovy postavené ve středomořském stylu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Jedná se o starší a jedno z největších prázdninových středisek v Kalábrii. Nachází se v městečku Scalea v bezprostřední blízkosti historického centra a přímo u moře. Villaggio tvoří 2 budovy postavené ve středomořském stylu.

Vybavení hotelu:

Hotelovým hostům je k dispozici recepce, trezory, 3 bary, 3 restaurace, společenská místnost s TV, kongresové centrum, internet point. V komplexu se nachází i různé obchůdky, bazar, kadeřnictví, masážní salón, diskotéka, amfiteátr pro animační programy, juniorclub, miniclub a parkoviště.

Sport a zábava:

2 plavecké bazény, dětský bazén se skluzavkou, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, petanque, lukostřelba, dětské hřiště, diskotéka, amfiteátr. Vodní sporty na pláži (windsurfing, kánoe, půjčovna loděk, plachtění).

Pláž:

Přímo před hotelem se nachází tmavá písčito-oblázková pláž. Hosté mají plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křesílko) v ceně od 3 řady.

Stravování:

Polopenze bufetovým způsobem vč. vody a vína. Možnost příplatku na plnou penzi.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Scalea

Pokoje:

Jednodušší ale účelně vybavené 2-4 lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV SAT, klimatizaci, minibar, telefon, většina pokojů má balkón.

Tipy pro správnou volbu:

- ubytování v centru města- vhodné pro všechny věkové kategorie

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000