crosssearch

Místo zvané Villa Brazzano, které již po staletí patří rodině Brazzano, je ideálním a oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené ve voňavém stínu piniového lesa, na zahradě nebo u bazénu, především však stranou od moderní civilizace. Zrenovovaná lisovna olivového oleje z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo zvané Villa Brazzano, které již po staletí patří rodině Brazzano, je ideálním a oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené ve voňavém stínu piniového lesa, na zahradě nebo u bazénu, především však stranou od moderní civilizace. Zrenovovaná lisovna olivového oleje z 19. století slouží dnes jako stylová restaurace. Celý komplex je umístěn ve 12ha nádherném parku, přibližně 1,5 km od historického městečka Scalea a od písčité a oblázkové pláže. Do piniového a palmového parku jsou ponořeny moderní vily s verandou, zahrádkou a balkonem.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s lehátky obklopený palmami, restaurace, bar, tenisový kurt, travnaté hřiště na minifotbal, volejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, odvoz na pláž a na nákupy, parkoviště.

KLUBOVÁ KARTA: Pro naše klienty je zdarma. Umožňuje použití bazénu s lehátky, hřiště na minifotbal a volejbalového hřiště, stolního tenisu, tenisového kurtu ( s rezervací), odvoz na pláž a zpět a na nákupy do městečka Scalea.

VILKY jsou dvoupodlažní, prakticky zařízeny. V parku se nachází celkem 30 vilek, uvnitř prostorných, s vlastním vchodem, televizí, 2 koupelnami, kuchyňkou, zastřešenou verandou v přízemí se stolkem a židlemi pro příjemné posezení, a dále balkonem v 1. patře.
Vilka pro 2-7 osob (trilo): V přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelnou a kuchyňkou. V 1. patře se nacházejí 2 prostorné ložnice, koupelna a balkon.
Vilka pro 6-8 osob (quadri): V přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňka a WC s umyvadlem. V 1. patře se nacházejí 3 prostorné ložnice, koupelna a balkon.

Pobyt: sobota/sobota.

Zvířata: povolena zvířata všech velikostí.

Pláž: cca 1,5 km, odvoz zdarma na volně přístupnou i soukromou pláž, písek a oblázky.

Plážový servis: za poplatek.

Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu.


Žel. stanice: Scalea (2 km), odvoz tam/zpět zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000