crosssearch

Příjemný hotel postavený v centru městečka Santa Maria del Cedro jihoitalském kraji Kalábrie. Santa Maria del Cedro je příjemné menší letovisko vybaveno obchůdky, zmrzlinárnami, pizzeriemi a restauracemi. Nachází se 5km od města Scalea a 5km od města Diamante.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo/popis: příjemný hotel postavený v centru městečka Santa Maria del Cedro jihoitalském kraji Kalábrie. Santa Maria del Cedro je příjemné menší letovisko vybaveno obchůdky, zmrzlinárnami, pizzeriemi a restauracemi. Nachází se 5km od města Scalea a 5km od města Diamante. Leží přímo při pobřeží Tyrhénského moře. Celé pobřeží je lemováno vysokým pohořím Apenin. V hotelu panuje přátelská a rodinná atmosféra díky tomu, že se o hosty starají přímo majitelé hotelu.

Pokoje: 2 - 5 lůžkové s vlastním příslušenstvím, telefonem a barevnou TV, některé s klimatizací.

Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, sluneční terasa, zahrada s venkovní terasou, parkoviště, soukromá pláž s barem.

Stravování: bufetová snídaně; večeře jednotné menu v italském stylu (první chod těstoviny, druhý chod plátek masa nebo ryba s přílohou, zeleninový salát nebo ovoce), voda, víno.

Vzdálenost od moře: 100 m.

Pláž: písek s oblázky, vybavena slunečníky, lehátky a barem.

Možnosti výletů: město Scalea - prohlídka hist. centra a návštěva místních trhů (2E), město Diamante - prohlídka nástěnných maleb a přístavu (3E) , lodní výlet podél pobřeží (20E), Maratea - socha Krista (12E), Pompeje a Vesuv (40E), Taormina na Sicílii s výhledem na Etnu (40E), Rafting -sjezd řeky Lao (30E).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000