crosssearch

Nachází se na jednom z nejkrásnějších pobřeží oblasti Capo Vaticano, cca 10 km od města Tropea. Elegantní komplex je rozložen postupně na pozemku ve vzdálenosti 50-300 m od pláže.

Konečná cena za osobu od: 17 501 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex zasazený do nádherné krajiny s průzračným mořem.

Pláž: 200 m

Typ stravy: Bez stravy, možnost polopenze za příplatek

Poloha: Villaggio se nachází přímo u písčité pláže, obklopené skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Pouhých 7 km odsud leží malebné městečko Tropea, které určitě neopomeňte navštívit. Objekt zaujímá plochu o rozloze 45 ha.

Vybavení: Bazén, úschovna cenných předmětů, restaurace, bar, obchod, dětský koutek, animační programy, diskotéka, hlídané parkoviště, TV sál, potápěčské centrum, soukromá pláž s plážovým servisem, tenisové kurty.

Služby za poplatek: Hosté mají možnost přikoupit si stravování v restauraci villaggia.

Ubytování: Apartmány bilo pro 2–4 osoby – jsou umístěny v 3podlažní budově, 200 m od pláže, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, která jsou stěnou oddělena, 1 ložnice pro 2 osoby, 2 balkony s výhledem na moře, příslušenství. Možnost 5. lůžka zdarma. Apartmány bilo pro 4 osoby plus – jsou umístěny ve vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže, obývací pokoj s kuch. koutem, 1 ložnice s man. lůžkem a 1 samostatným lůžkem, možnost 4. lůžka zdarma, příslušenství, terasa nebo veranda. Apartmány trilo pro 5 osob – jsou umístěny ve vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže, obývací pokoj s kuch. koutem, 1 ložnice s man. lůžkem, 1 ložnice s 2 lůžky, možnost 5. lůžka zdarma, příslušenství, veranda.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000