crosssearch

Hotel spolu s rezidencí TALAO se nachází pouze 100 m od pláže nedaleko centra Scalea. Středisko disponuje celkem 45 hotelovými pokoji, apatmány se nacházejí v budově, která je vzdálena od hotelu 30 m. Klienti ubytovaní v apartmánech mají možnost využívat veškeré hotelové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel spolu s rezidencí TALAO se nachází pouze 100 m od pláže a nedaleko od centra městečka Scalea. Středisko disponuje celkem 45 hotelovými pokoji a apartmány, které se nacházejí v sousední budově (asi 30 m). Klienti ubytovaní v apartmánech mají možnost využívat veškeré hotelové služby. V sousedství hotelu se nachází strážní věž Torre Talao.

VYBAVENOST A SLUŽBY: bazén, bar, restaurace, recepce, tenisové kurty, společenská TV místnost, na pláži možnost vypůjčení kanoí, plážový volejbal, v okolí se nacházejí různé obchůdky a bary.

HOTELOVÉ POKOJE: pro 2 - 4 osoby, v pokojích pro 4 osoby je manželské lůžko a patrové lůžko, klimatizace (v ceně 21.6.-6.9.), TV, telefon, bezpečnostní schránka, koupelna / WC, fén, balkón, v typu Borgo barová lednička za poplatek 5 € / den. Pokoje typu Riviera mají výhled na moře, pokoje Borgo jsou s výhledem do městečka.

APARTMÁNY:
BILO pro 6 osob: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, v patře pokoj s manželským lůžkem a 2 lůžka, ventilátor, TV, koupelna / WC, balkón. Apartmány typu Riviera mají výhled na moře, pokoje Borgo jsou s výhledem do městečka.

STRAVOVÁNÍ: při ubytování v apartmánech vlastní, možnost využít služeb restaurace. Klienti ubytovaní v hotelu formou polopenze, kontinentální snídaně nabízené formou bufetu, večeře servírované, možnost výběru ze 3 menu, 1. a 2. chod, v ceně nejsou zahrnuty nápoje.

KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty ubytované v hotelu ZDARMA. Pro klienty ubytované v apartmánech za povinný poplatek v období 1.5.-19.6. a 5.9.-31.10. za osobu 15 € / týden, děti od 12 let 7 €, v období 19.6.-5.9. za poplatek 30 €, děti 18 €, zahrnuje užívání bazénu (20.4.-11.11.), plážový servis, zábavný program a mini klub (14.6. - 7.9.), tenisové kurty a plážový volejbal.

MOŘE A PLÁŽ: vzdálenost od moře 100 m, písčitá pláž, plážový volejbal a plážový servis, k vypůjčení jsou kanoe.

DELEGÁT: ve středisku je delegát, z místa jsou organizovány výlety.

DOPRAVA: vzdálenost z Prahy 1.700 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.300 Kč, možnost svozových míst za příplatek, letiště Lamezia Terme 120 km, letiště Neapol 230 km, ŽST Scalea 1,5 km.

Typ stravy: polopenze

Poloha hotelu: 100 m od pláže

Vybavení: bazén

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000