crosssearch

Středisko SUMMER DAY s bazénem je pravou oázou klidu a pohodlí přímo u pláže moře. Na ploše plné bohaté exotické vegetace se mezi stromy a květinami nachází 100 vilek poskytující veškerý komfort. Středisko se nachází nedaleko centra městečka SANTA MARIA DEL CEDRO, kde se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko SUMMER DAY s bazénem je pravou oázou klidu a pohodlí přímo u pláže moře. Na ploše plné bohaté exotické vegetace se mezi stromy a květinami nachází 100 vilek poskytující veškerý komfort. Středisko se nachází nedaleko centra městečka SANTA MARIA DEL CEDRO, kde se nacházejí obchody, restaurace a bary. Apartmány se nacházejí v přízemních budovách se samostatným vchodem, mají terasu se zahradním nábytkem, vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelnu / WC a jsou prakticky vybaveny, ve vybavení je TV. Apartmány jsou klimatizované typu bilo a trilo.

Vybavenost a služby

bazén pro dospělé a bazén pro děti se slunečníky a lehátky, bar, restaurace, parkovací místa, 2 tenisová hřiště, fotbalové hřiště a hřiště na volejbal, stolní tenis a petang, hosté mají na pláži k dispozici slunečníky, lehátka a plážová křesílka.

Ubytování

v apartmánech s klimatizací typu: BILO pro 4 osoby: obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem, patrové lůžko, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa.

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem, patrové lůžko, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, koupelna / WC, terasa. V koupelnách nejsou k dispozici fény.

Pláž

volně přístupná a soukromá, písčitá při vstupu do moře s oblázky, soukromá pláž je vybavená slunečníky a lehátky. Pro každý apartmán je v ceně ubytování zdarma 1 slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křesílko. Středisko se nachází v bezprostřední blízkosti pláže.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.710 km, autobusová doprava 3.290 Kč, ŽST Santa Maria del Cedro Grisolia nebo Marcellina, transfer zdarma, nutné předem objednat, letecké zájezdy od 9.100 Kč / osoba.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000