crosssearch

Nově postavené a luxusně zařízené prázdninové středisko nacházející se v severní části Kalábrie. Celý komplex je umístěn na panoramatickém místě s výhledem na záliv Policastro, kterému dominuje ostrov Dino, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní pahorky, lemující toto...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově postavené a luxusně zařízené prázdninové středisko nacházející se v severní části Kalábrie. Celý komplex je umístěn na panoramatickém místě s výhledem na záliv Policastro, kterému dominuje ostrov Dino, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní pahorky, lemující toto nádherné pobřeží. Pár metrů odtud se každý čtvrtek konají trhy s bohatou nabídkou typických produktu. Centrum Praia a Mare s obchodní a pobřežní promenádou je vzdálené jen 500 m.

Vybavení hotelu:

Recepce, bazén se slunečníky a lehátky, bar s terasou, WI-FI, amfiteátr, miniclub pro děti, parkoviště, dětský koutek.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, uzavřený prostor pro cvičení, WI-FI (zdarma), bazén se slunečníky a lehátky.

Pláž:

Rezidence se nachází cca 800 m od pláže z hrubého písku a oblázků. Minibus na pláž.

Stravování:

Vlastní.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Praia a Mare

Pokoje:

Všechny apartmány jsou velice prostorné a luxusně zařízené, mají velké prosklené balkónové dveře se vstupem na prostorné terasy se zahradním nábytkem. Vybaveny jsou klimatizací, fénem, moderně vybaveným kuchyňským koutem, TV- LCD, trezorem. K dispozici jsou apartmány typu bilo pro 2-4 osoby (ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyní a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. V bilu pro 2-5 osob, je navíc rozkládací lůžko. Pokoje typu trilo pro 4-6 osob mají navíc 1 ložnici. Apartmán typu Duplex pro 4 - 8 osob je dvoupodlažní. V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyní, se 2 dvoulůžkovými pohovkami a koupelna s WC. V 1. patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje a koupelna.

Tipy pro správnou volbu:

- moderně vybavené apartmány- nedaleko centra města

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000