crosssearch

Rezidence SOLE je situovaná přímo u písčité pláže s tyrkysovým mořem a nedaleko centra městečka BOVA MARINA, kde se nacházejí obchůdky, bary a každý týden se zde konají velké trhy. Rezidence se skládá se ze tří samostatných budov, které jsou orientované k moři. V původní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence SOLE je situovaná přímo u písčité pláže s tyrkysovým mořem a nedaleko centra městečka BOVA MARINA, kde se nacházejí obchůdky, bary a každý týden se zde konají velké trhy. Rezidence se skládá se ze tří samostatných budov, které jsou orientované k moři. V původní budově jsou apartmány typu bilo a trilo, ve dvou nově postavených budovách jsou prostorné apartmány typu trilo, které jsou pěkně a nově vybavené. Pro rok 2011 plánují majitelé otevřít další budovu, kde budou k dispozici apartmány typu bilo. V oddělené části zahrady je několik plně vybavených karavanů s vlastní sprchou / WC. Nevýhodou rezidence je blízká železniční trať, tento nedostatek je však plně vyvážen přímým vstupem na pláž, průzračně čistým mořem a snadnou dostupností k nedalekým obchodům.

Vybavenost a služby

nedaleko od rezidence se nachází řada obchůdků a barů, majitelé pořádají společné večeře na přání klientů (za poplatek). Možnost výletů s majiteli do Bova Superiore, kde se dosud používá stará řečtina a kde na samém vrcholku je symbol, který splní tajná přání, nebo výlet do starobylého Pentidattila, které je zapsané v seznamu památek Unesco.

Ubytování

v apartmánech typu: BILO pro 2 - 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko, nebo patrová postel, ložnice s manželským lůžkem, možnost přistýlky na patrovém lůžku pro 5. a 6. osobu za příplatek, koupelna / WC, terasa.
TRILO pro 4 - 8 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko, nebo patrová postel, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, možnost přistýlky na patrovém lůžku pro 5. až 8. osobu za příplatek, koupelna / WC, terasa.
KARAVAN pro 4 osoby: manželské lůžko a dvě samostatná lůžka, zastřešená veranda s vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sprcha / WC, malá zahrádka.

Pláž

30 m písčitá, vstup oblázkový, teplé moře (i v měsíci říjen) s tyrkysovou barvou.

Doprava

vzdálenost z Prahy 2.030 km, letiště Reggio Calabria 40 km, transfer za poplatek 50 eur / 1 cesta, ŽST 900 m Bova Marina, transfer za poplatek 5 EUR osoba / cesta.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000