crosssearch

Renovovaný rozsáhlý komplex v krásné zahradě v blízkosti dlouhé a široké písčité pláže, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi. Cca 300 m od písčité pláže; rozsáhlý komplex bungalovů a apartmánů v krásné zahradě s palmami, u dlouhé a široké písčité pláže v mediteránském stylu.

Konečná cena za osobu od: 16 416 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Renovovaný rozsáhlý komplex v krásné zahradě v blízkosti dlouhé a široké písčité pláže, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi.

Poloha

cca 300 m od písčité pláže; rozsáhlý komplex bungalovů a apartmánů v krásné zahradě s palmami, u dlouhé a široké písčité pláže v mediteránském stylu.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, lobby bar, plážový bar, snack bar, 4 bazény (z toho 2 pro děti) - lehátka (zdarma), konferenční sál, obchůdek, 2 hřiště na fotbal, 9 tenisových kurtů, animační programy, diskotéka, wellness centrum, parkoviště.

Služby za poplatek

plážový servis 5 EUR/pokoj/den (1 slunečník a 2 lehátka),  plážové osušky (depozit 10 EUR, výměna 3 EUR), WiFi ve veřejných prostorech, trezor na pokoji (3 EUR/den),, služby wellness centra, vybrané sportovní aktivity - zapůjčení vybavení či pronájem sportovišť za poplatek nebo vratný depozit.  

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, mini-klub, dětská postýlka (na vyžádání - za poplatek v místě: 12 EUR/den).

Ubytování

renovované, moderně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízení (vysoušečem vlasů), klimatizací, telefonem, LCD TV, trezorem (za poplatek), minilednička, balkon/terasa/zahrádka; prostorné bungalovy s možností ubytování až 4 os.

Stravování

Snídaně: bufetové
polopenze; all inclusive za příplatek
Obědy: bufetové - za příplatek
Večeře: bufetové

All inclusive

plná penze formou bufetu vč. nápojů (rozlévané lokální nealkoholické nápoje, pivo, víno); rozlévané místní nápoje nealkoholické a alkoholické (pivo, víno, místní likéry) během dne 10:00-23:00 hod., lehké občerstvení během dne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 31 termínů

Celkem 31 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000