crosssearch

Rezidence a hotel SCIARON se nachází na klidném místě nad pláží Santa Maria. Středisko je obklopené zelení a skládá se z hotelové budovy a sousední rezidenční části s vilkami. Místo je vzdálené 2 km od San Nicolo di Ricardi a 6 km od Tropei.

Konečná cena za osobu od: 13 180 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence a hotel SCIARON se nachází na klidném místě nad pláží Santa Maria. Středisko je obklopené zelení a skládá se z hotelové budovy a sousední rezidenční části s vilkami. Místo je vzdálené 2 km od San Nicolo di Ricardi a 6 km od Tropei. Pláž Santa Maria se nachází ve vzdálenosti 400 m a nabízí krásný pohled na jeden z Liparských ostrovů, na ostrov Stromboli.

VYBAVENOST A SLUŽBY recepce, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bar s terasou, bazén se slunečníky a leháky, dětský koutek, parkoviště, tenisový kurt, stolní tenis, zábavný program.

UBYTOVÁNÍ HOTELOVÉ POKOJE pokoje pro 2 - 4 osoby s vlastním sociálním zařízením, ve vybavení je barová chladnička, fén, klimatizace (za příplatek), malý balkón, většina pokojů má výhled na moře.

APARTMÁNY: Všechny apartmánové vilky jsou v přízemí s terasou a obklopené zelení.

Typy apartmánů:

BILO pro 2 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a s jedním lůžkem, nebo s patrovou postelí, ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, terasa,

BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a s jedním samostatným lůžkem nebo s patrovou postelí, ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení a terasa,

TRILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2x ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, terasa,

TRILO pro 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s jedním lůžkem, 2x ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, terasa,

STRAVOVÁNÍ klienti ubytovaní v apartmánech bez stravy, hotelové ubytování se snídaní, polopenzí, nebo s plnou penzí. Kontinentální snídaně jsou podavané formou bufetu, hlavní jídla jsou servírované, možnost výběru ze 3 menu, 1. a 2. chod, zeleninové saláty formou bufetu, cena nezahrnuje nápoje.

MOŘE A PLÁŽ 400 m pláž z bílého písku ohraničená skalisky, na soukromé hotelové pláži je plážový servis a odvoz plážovým mikrobusem.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.910 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.990 Kč, pro skupiny možnost svozových míst, letiště Lamezia Terme 60 km, letiště Neapol 430 km, ŽST Ricadi, transfer zdarma.

DELEGÁT asistence na telefonu, delegát v oblasti, k dispozici je podle potřeby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 148 termínů

Celkem 148 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000