crosssearch

Středisko SANTA MARIA se nachází přímo na pláži z bílého písku, která je obklopena skalnatými útesy. Středisko je postavené v zelené zahradě s uličkami obklopenými stromy a tropickými rostlinami. V centru střediska je hotelová budova, v okolí se pak nacházejí apartmány....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko SANTA MARIA se nachází přímo na pláži z bílého písku, která je obklopena skalnatými útesy. Středisko je postavené v zelené zahradě s uličkami obklopenými stromy a tropickými rostlinami. V centru střediska je hotelová budova, v okolí se pak nacházejí apartmány. Vzdálenost do městečka Tropea je 10 km.

VYBAVENOST A SLUŽBY recepce, bar, restaurace, bazén se slunečníky a lehátky pro dospělé a bazén pro děti, parkoviště, tenisový kurt, fotbalové a volejbalové hřiště, dětský park, stolní tenis, amfitétr, animační program, obchod.

UBYTOVÁNÍ HOTELOVÉ POKOJE pro 2 - 4 osoby s vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou klimatizované, ve vybavení je SAT TV, barová lednička, pokoje pro 4 osoby mají patrovou postel.

APARTMÁNY: MONO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželské lůžko a patrová postel, sociální zařízení, tyto apartmány jsou v přízemí,

BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, malý pokoj s patrovou postelí, sociální zařízení, veranda,

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s patrovou postelí, 2x ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, veranda,

VILKA - TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s patrovou postelí, 2x ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení, terasa.

STRAVOVÁNÍ klienti ubytovaní v apartmánech bez stravy, hotelové ubytování formou polopenze, nebo plné penze. Kontinentální snídaně formou bufetu, hlavní jídlo je také nabízeno formou bufetu, v ceně je zahrnuta karafa minerální vody a vína, další nápoje za poplatek.

MOŘE A PLÁŽ přímo u pláže, bílá písčitá pláž se skalnatými útesy, soukromá pláž s plážovým servisem.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.920 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.990 Kč, pro skupiny možnost svozových míst, letiště Lamezia Terme 70 km, letiště Neapol 440 km, ŽST 1 km Ricadi, transfer zdarma.

DELEGÁT asistence na telefonu, pro kienty je delegát v oblasti podle potřeby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000