crosssearch

Oblíbené a komfortně vybavené moderní prázdninové středisko SANGINETO CLUB RESORT leží v centru městečka SANGINETO LIDO a je vzdálené pouze 200 m od průzračného moře s písčitou a oblázkovou pláží. Středisko nabízí kvalitní hotelové a apartmánové ubytování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené a komfortně vybavené moderní prázdninové středisko SANGINETO CLUB RESORT leží v centru městečka SANGINETO LIDO a je vzdálené pouze 200 m od průzračného moře s písčitou a oblázkovou pláží. Středisko nabízí kvalitní hotelové a apartmánové ubytování.

VYBAVENOST A SLUŽBY:
bazén pro dospělé a pro děti, recepce, tenisové hřiště a malé fotbalové hřiště (s nočním osvětlením za poplatek), stolní tenis, dětský koutek, bar, restaurace, půjčovna kol, animační program (v hlavní sezoně), parkovací místo. Malý obchod je ve vzdálenosti 200 m od střediska. Místo je výhodné pro poznání západního pobřeží Kalábrie, nedaleko se nachází starobylá Scalea, Diamante, Amantea, ale také je snadno dostupná Tropea a Capo Vaticano, z místa lze také podnikat výlety na Sicílii a na Liparské ostrovy.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ:
středisko nabízí hotelové a apartmánové ubytování v části

hotelové pokoje IL BORGO 4*, které jsou situovány v centrální části střediska IL BORGO 4*, možnost dvou, tří a čtyřlůžkových variant. Pokoje jsou komfortně zařízeny, jsou klimatizované s vlastním sociálním zařízením a se sprchou ve vybavení je telefon, TV a malá lednice,

hotelové pokoje VILLA SANGINETO je 600 m vzdálená dependance, která leží přímo u pláže, pokoje pro 2 - 4 osoby mají TV a malou lednici, nejsou klimatizované. Villa Sangineto nemá k dispozici restauraci, snídaně jsou připravovány přímo v dependanci, na večeře se dochází do restaurace v hlavní části střediska.

Pro vícečlenné rodiny je možnost hotelového ubytování s polopenzí v apartmánu typu
bilo pro 4 osoby, které má vstupní obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnici s manželským lůžkem, sociální zařízení se sprchou, zahrádku, nebo balkon,
nebo
trilo pro 6 osob, které má vstupní obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnici s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, sociální zařízení se sprchou, zahrádku, nebo balkon. Trilo 4* má navíc TV a klimatizaci.
Při ubytování s polopenzí v apartmánu mají klienti k dispozici i vybavený kuchyňský kout a lednici.

POLOPENZE:

je podávána v restauraci střediska Residence Club Sangineto. Typická kalábrijská a italská kuchyně s ovocem nebo dezertem každý den. Večeře jsou servírované, 2 chody s možností výběru ze 2 možností každého chodu. V ceně hlavního jídla je minerální voda a l vína na osobu. Snídaně jsou rozšířené kontinentální formou bufetu. Klienti z části Villa na večeře dochází do restaurace Residence Club Sangineto. Snídaně jsou připravované přímo v dependanci.

PLÁŽ:
200 m oblázková a písčitá, soukromá i volně přístupná. Plážový servis je možné si na místě dokoupit za poplatek 30 EUR / týden. Dependance VILLA je situovaná přímo u pláže.


DOPRAVA:
přímé lety Praha - Neapol, s odletem z Prahy, transfer z letiště v NEAPOLI po kalábrijském pobřeží asi 2,5 hod. s delegátem, který Vás seznámí s Kalábrií a místními zvyky. Za příplatek je možnost se zúčastnit výletů po Kalábrii a blízké Sicílii.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000