crosssearch

Hotel SAN DIEGO se nachází v malém pobřežním městečku ACQUAFREDDA na panoramatickém místě v zálivu Policastro, vzdálenost od MARATEA je asi 10 km. Město Maratea se svou polohou již nachází v regionu BASILICATA při Tyrhenském pobřeží ležícím v těsném sousedství regionu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel SAN DIEGO se nachází v malém pobřežním městečku ACQUAFREDDA na panoramatickém místě v zálivu Policastro, vzdálenost od MARATEA je asi 10 km. Město Maratea se svou polohou již nachází v regionu BASILICATA při Tyrhenském pobřeží ležícím v těsném sousedství regionu Kalábrie. Maratea je známá krásnou divokou krajinou a nadživotní sochou Ježíše Krista, která je kopií sochy v Rio de Janeiru. Jedná se o jediné dvě památky tohoto druhu na světě.

Vybavenost a služby

velký plavecký bazén s mořskou vodou a s hydromasážní částí, část bazénu vyhrazená pro děti, terasa na slunění se slunečníky a lehátky, 2 restaurace, 2 bary, TV místnost, amfiteátr, fitnes aréna, mini a junior klub, parkoviště, za příplatek možnost zapůjčení windsurfingu, vodních kol, pronájem tenisového a malého hřiště na fotbal (asi 800 m), potápěčské centrum (8 km).

Ubytování

ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 – 2 přistýlek, hotelové pokoje jsou pohodlně a kvalitně vybavené, mají vlastní koupelnu / WC s vysoušečem vlasů, klimatizaci s vlastním nastavením, telefon, SAT TV, minibar, balkon.

Stravování

formou polopenze, nebo plné penze, typická místní a italská kuchyně, hlavní chody s obsluhou s možností výběru ze 2 nabídek, stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní.

Klubová Karta

v období do 5.6. a od 11.9. za povinný poplatek 35 € dospělí / týden, 20 € dítě / týden ( děti od 4 do 12ti let) zahrnuje plážový servis (1 slunečník a 2 plážová lehátka), dopravu na 1 km vzdálenou pláž, užívání bazénu, fitnes arény, mini a junior klub.

Pláž

400 m přírodní zátoka s kamenitým pobřežím, dostupná cestou po schodech, 1 km soukromá pláž s plážovým servisem a dopravou na tuto pláž zahrnutou v klubové kartě, pod amifeteátrem je skalnaté pobřeží s plošinou vhodné pouze pro dobré plavce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000