crosssearch

Rezidence RIVIERA DEI CEDRI je moderní třípatrový komplex ležící v centru letoviska ve vzdálenosti asi 200 m od pláže (přes silnici).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence RIVIERA DEI CEDRI je moderní třípatrový komplex ležící v centru letoviska ve vzdálenosti asi 200 m od pláže (přes silnici).

Vybavenost a služby

recepce, restaurace, bar, obchod s potravinami, TV místnost, prádelna, vybavená posilovna, na střeše pak prostorné solárium s lehátky a výhledem na moře, výtah, prostor pro grilování, otevřená diskotéka, v blízkém obchodním centru jsou dále cukrárna, supermarket, tabák, pro sportovní vyžití je volně k použití posilovna, za poplatek osvětlený tenisový kurt, prostor pro petank, minigolf, animační program, za poplatek sportoviště.

Ubytování

V prostorných a dobře vybavených apartmánech, celkem je k dispozici 60 apartmánů typu: MONO pro 3 - 4 osoby má obytnou místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko a jedno lůžko, apartmán pro 4 osoby má patrovou postel, vlastní sociální zařízení se sprchou, terasa, BILO pro 4 - 5 osob má obytnou místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko, ložnici se dvěmi lůžky, možnost 5. lůžka v obytné místnosti, nebo v ložnici, vlastní sociální zařízení se sprchou, terasa, TRILO pro 6 osob má obytnou místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěmi lůžky, vlastní sociální zařízení se sprchou, terasa.

Stravování

Restaurace rezidence nabízí možnost polopenze / plné penze, ceny na vyžádání.

Pláž

200 m veřejná písčitá, hrubší písek s oblázky, přístup přes silnici. Plážový servis za poplatek podle období.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.710 km, autobusová doprava za cenu 3.300 Kč, ŽST Scalea 7 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000